Relacje | Slow Food

Makaroniarze, czyli warszawski slow food w akcji.

To może naiwne myślenie, ale co mi tam! Bo jeśli dobrowolnie  18 wolontariuszy Slow Food Warszawa stawia się w sobotni, pochmurny poranek na zbiórkę i przynosi ze sobą smakołyki na wspólne śniadanie, by potem przez kolejne kilka godzin działać na pełnych obrotach, to człowiek myśli, że warto.

Przygotowania zajęły nam trzy miesiące. Planowanie, spotkania, wymiana informacji, rozmowy telefoniczne, dużo, dużo organizacyjnej pracy. Warto było! No i firmy, które zachciały nas wesprzeć: PPHU „Agro” Sp. z o.o., Olejarnia Lecha Rutkowskiego, Spółdzielnia Mleczarska w Skarszewach, Organic Farma Zdrowia i KitchenAid. Przyjęliśmy na naszych makaronowych warsztatach przeszło 80 osób! Tylu makaronowych maniaków w różnym wieku wspólnie zagniatało, wałkowało, gotowało i jadło.

 

 

 

Spójrzcie, jak im się oczy śmieją!

Niektórzy prezentowali absolutny brak szacunku!

Dziękuję z całego serca za ten wyjątkowy dzień!

 

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *