O mnie

25 marca 2012, 17:05 | | 4

Jestem pomysłodawczynią oraz autorką bloga „Lawendowy Dom”.

Piszę książki kulinarne i poradnicze. W serii „Dzieciaki…” nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się: „Dzieciaki do kuchni, czyli rodzinne gotowanie”, „W co się bawić, czyli przyjęcia dla dzieci”, „Dzieciaki przygotowują święta”, „Dzieciaki w domu się nie nudzą”, „Dzieciaki w naturze”. Jestem autorką książek o gotowaniu: „Udane imieniny, czyli 150 sposobów podejmowania gości”, „Kurczak, kaczka i inne ptaki”, „Przekąski i przystawki”, „Bułgaria na talerzu”. Od ponad 20 lat doradzam, piszę, wydaję książki, prowadzę warsztaty, odpowiadam na listy z prośbą o pomoc, swoim  doświadczeniem dzielę się z czytelnikami.

Na co dzień staram się zachować równowagę między działalnością zawodową, społeczną i najważniejszą rolą mojego życia – wychowaniem trzech córek.

Mam nadzieję, że w Lawendowym Domu poczujecie się, jak u siebie.

Beata  Lipov

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov