Desery | Dieta | Dla dzieci | Dzieci | Kuchnia

Domowy jogurt z owocami i zagęszczonym sokiem jabłkowym

Jest pysznie moi drodzy. I zdrowo, jak ja to lubię! Domowy jogurt, ten kremowy, gęsty, o którym możecie przeczytać tu.

A do tego owoce, np. dojrzałe, rumiane od słońca morele i kilka malin. Trafiło się także parę słodkich, pachnących poziomek. A do tego łyżeczka zagęszczonego soku z jabłek. Moje ostatnie odkrycie. W 100% naturalna słodycz z jabłek, bez dodatku cukru. Ku mojemu zaskoczeniu, mogę go kupić w moim sklepiku na rogu, co za radość! Nie podaję klasycznego przepisu, bo widać wszystko. Twórzcie własne kompozycje i cieszmy się latem, moi mili.

Pięknego dnia Wam życzę!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przepysznie to wygląda :)
W tym roku strasznie ubolewam nad tym, że nigdzie nie mogę znaleźć poziomek :( Uwielbiam je a nie widziałam ich ani na targu ani na hali ani w żadnym sklepie :(

Zazdroszczę :) U moich rodziców na działce jest kilka krzaczków ale nie wiedzieć czemu nic z nich nie wyrosło :(

Nasze ostatnie odkrycie to jogurt z owocami i sosem truskawkowo -rabarbarowym. W tym roku truskawki miały wyjątkowo dużo soku, w związku z czym moja konfitura truskawkowo-rabarbarowa jest mocno wodnista. Truskaweczki wylądowały w cieście, a sok w jogurcie :)

Bardzo smakowicie to wszystko wygląda , cudownie sfotografowane. Tak radośnie, słonecznie, tak wakacyjnie. Uwielbiam!:)