Wielkanocna dekoracja – zajączki z serwetek krok po kroku.

12 kwietnia 2014, 09:27 | Dekoracje pisanki i inne dekoracje Wielkanoc | 2
Wielkanocna dekoracja – zajączki z serwetek krok po kroku.

króliki z serwetek_2

Są urocze, nie sądzicie?  Składam je z kwadratowych serwetek z lnu. Ponieważ serwetki uszyte są z dość grubej tkaniny, przydaje się żelazko, którym przeprasowuję brzegi składanej serwetki po kolejnych krokach.  Wtedy zajączek ma szansę wyglądać bardzo elegancko. Zajączki można też złożyć ze zwykłych, papierowych serwetek, w kolorze pasującym do reszty dekoracji na stole. Mam nadzieję, że instrukcja obrazkowa, którą dla Was przygotowałam jest jasna :) Życzę Wam powodzenia!

królik z serwetki

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

2 odpowiedzi na “Wielkanocna dekoracja – zajączki z serwetek krok po kroku.”

  1. Majana pisze:

    Piękna ozdoba świątecznego stołu. :)

  2. […] w bieli i błękicie i takie króliczki z niebieskich serwetek. Zdjęcia znalazłam na stronie Lawendowy dom: źródło:http://lawendowy-dom.com.pl/ źródło:źródło: Zapraszam też na inne wpisy […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *