Wielkanocny stół z zajączkami z serwetek

24 marca 2018, 19:26 | Dekoracje pisanki i inne dekoracje Wielkanoc | 1
Wielkanocny stół z zajączkami z serwetek

Główną rolę w tej wielkanocnej aranżacji stołu odgrywa kolor i trudno się dziwić. O tej porze roku kolor podobnie jak tlen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ;) Dobrałam barwy delikatne, które wzajemnie się uzupełniają. Pastelowe odcienie błękitu, miętowej zieleni i różu, a to wszystko w eleganckim towarzystwie bieli.

Smaczku dodają stalowe , proste w formie sztućce w złotym kolorze. Ciepła barwa złota doskonale kontrastuje z chłodnymi pastelami.

Niekwestionowanym bohaterem całej aranżacji jest zając, a właściwie całe stadko zajączków z płóciennych serwetek Jak je złożyć, pokazałam tu. Dodam tylko, że dużo łatwiej składa się zające, przeprasowują kolejne etapy gorącym żelazkiem.

Aranżacja powstała na bazie produktów ze sklepu Dekoria.pl, która powoli wyrasta na prawdziwego potentata sklepów internetowych w segmencie dodatków do domu. Początkowo zaglądałam tam w poszukiwaniu rolet i pokrowców na kanapę. Obecnie oferta poza tekstyliami obejmuje również lampy, naczynia, meble i dekoracje.

sztućce Chianti Gold| obrus| bieżnik| miseczka| talerz

Wpis powstał we współpracy ze sklepem Dekoria

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Wielkanocny stół z zajączkami z serwetek”

  1. karolina pisze:

    Słodko przystrojony stół. Urzekły mnie te króliczki <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *