pisanki i inne dekoracje | Wielkanoc | wielkanocne dekoracje

Wielkanocny stół z zajączkami z serwetek

Główną rolę w tej wielkanocnej aranżacji stołu odgrywa kolor i trudno się dziwić. O tej porze roku kolor podobnie jak tlen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ;) Dobrałam barwy delikatne, które wzajemnie się uzupełniają. Pastelowe odcienie błękitu, miętowej zieleni i różu, a to wszystko w eleganckim towarzystwie bieli.

Smaczku dodają stalowe , proste w formie sztućce w złotym kolorze. Ciepła barwa złota doskonale kontrastuje z chłodnymi pastelami.

Niekwestionowanym bohaterem całej aranżacji jest zając, a właściwie całe stadko zajączków z płóciennych serwetek Jak je złożyć, pokazałam tu. Dodam tylko, że dużo łatwiej składa się zające, przeprasowują kolejne etapy gorącym żelazkiem.

Aranżacja powstała na bazie produktów ze sklepu Dekoria.pl, która powoli wyrasta na prawdziwego potentata sklepów internetowych w segmencie dodatków do domu. Początkowo zaglądałam tam w poszukiwaniu rolet i pokrowców na kanapę. Obecnie oferta poza tekstyliami obejmuje również lampy, naczynia, meble i dekoracje.

sztućce Chianti Gold| obrus| bieżnik| miseczka| talerz

Wpis powstał we współpracy ze sklepem Dekoria

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *