Dekoracje

Sześć super pomysłów na… bandankę DIY

Pierwszą w życiu dostałam na pamiątkę od francuskich przyjaciół na studenckich wakacjach w Bretanii. Nosiłam ją tak długo, aż się rozpadła. Na strzępy. Potem były kolejne. Najbardziej lubię czerwone, choć w swojej kolekcji mam wiele kolorów. Niewielki kwadrat w charakterystyczny wzór. Sto procent bawełny i tyle możliwości. Zapraszam do zabawy!

Na stół – serwetka

Jako wstążka do kapelusza

Sznurek do podwiązania drzewka

Albo kwiatek w butonierce…

A może sznurówki?

Letnia wersja poduszki

Letni, niezobowiązujący styl i zabawa kolorem. Bardzo to lubię. Dopasujcie je kolorem do Waszego letniego nastroju. Ja wybrałam już swoje kolory, a Wy?

 

 

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ach ta bandanka:) niby nic, a tyle zastosowań:)
fantastyczne kolory!
stawiam na błękit i czerwień:)

Wszystkie kolory są piękne i mogłabym je mieszać ze sobą, każdy kolor pasowałby do siebie. Jednak żółty i zielony, bo żółty to ciepłe słońce a zielony soczysta pachnąca trawa. :)

Cudny pomysł!:) A gdyby tak zielone i żółte i do tego słoneczniki na stół?:) Radośnie, soczyście, kolorowo.:)
Pozdrawiam!

Śliczne są. A wiesz, ja dostałam bandankę na 18 urodziny od koleżanki ;-). Granatową . I do tej pory ją mam, a nosi ją jesienią mój synek :)

cudne zdjęcie :)) lato to dla mnie kolor niebieski, słomkowe kapelusze i bandanka właśnie :)) a zapowiedź przepisu brzmi intrygująco ;)) kupiłam niesolone fistaszki by zrobić z nich masło… ;)) pozdrawiam serdecznie