Dekoracje | Świąteczne | Świąteczne DIY

Najprostszy kalendarz adwentowy – DIY

kalendarz adwentowy_3W tym roku wzięłam sprawy w swoje ręce i zamiast gotowców, postanowiłam zrobić kalendarz adwentowy dla moich córeczek własnoręcznie. Założenie było jasne – ma być prosty do wykonania, z dostępnych ogólnie materiałów i ma wyglądać… świetnie!

kalendarz adwentowyNo dobrze, żartuję sobie trochę, ale muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak zadowalającego efektu, który uzyskałam przy pomocy 24 szarych kopert, szpulki sznurka i jednej deski znalezionej na plaży. Dla tych z Was, którzy chcieliby trochę praktycznych konkretów lista potrzebnych rzeczy:

– szare koperty z uroczym zapięciem kupiłam w sklepie Tiger – 3 komplety po 8 szt.

– drewniane mini spinacze z numerkami od 1 do 24 znalazłam również tam

– biało-czerwony sznurek – kupiony na Allegro, widziałam też w Empiku

– dekoracyjna taśma z motywem świątecznym – spory wybór w Empiku i sklepie Tiger

– tasiemki wyszperane w szufladzie

– deska z plaży

kalendarz adwentowy_2W każdej kopercie ukryłam drobiazgi, u mnie oczywiście x trzy – dla moich trzech panienek. To co moi mili, do roboty! Cudownego weekendu Wam życzę.

kalendarz adwentowy_4

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za odp. Myślałam ,że mogę to u Pani kupić ,bo z braku czasu….nie wiem czy uda mi się to zrobić . Ale w przyszłym roku na pewno ,super inspiracje można znaleźć u Pani;)pozdrawiam