Jak zrobić hawajski wieniec?

16 sierpnia 2012, 06:45 | Dzieci Pomysły na przyjęcia Zabawy | 4
Jak zrobić hawajski wieniec?

Wieńce z bibuły i słomek, napoje w orzechach kokosowych, szalone tańce i błogie lenistwo w cieniu palmy… lub parasola. Przyjęcie hawajskie to propozycja, w brew pozorom, nie tylko na lato.

Jak zrobić hawajski wieniec?

Im więcej, tym lepiej. Obowiązkowo dla każdego z gości, a także jako dekoracje. Można je kupić gotowe, lub przygotować samemu. Potrzebne będą kolorowe bibułki lub krepina, igła, nitka, nożyczki i słomki.

Najpierw należy przygotować szablon kwiatka. Trzeba narysować go na tekturze i wyciąć. Teraz pozostaje wyciąć kwiaty z bibuły, pociąć słomki i nawlekać naprzemiennie kwiaty i słomki.

Na orzeźwiające, tęczowe lody idealne na hawajskie przyjęcie zapraszam tu.

 

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

4 odpowiedzi na “Jak zrobić hawajski wieniec?”

 1. Anna Wierzchowska pisze:

  świetny pomysł:) i jak się ładnie prezentują na szyjach dziewczyn!
  pozdrowienia

 2. Mesh pisze:

  …a jakie ładne modelki :)

 3. Majana pisze:

  Ślicznie i kolorowo! Podoba mi się bardzo :)
  I jakie śliczne dziewczynki .
  Pozdrowienia :)

 4. Agata Kutrzeba pisze:

  Bardzo mi się podobają tego typu naszyjniki, tym bardziej że można zrobić je samemu. Koniecznie muszę wykorzystać ten pomysł i zrobić coś podobnego, bo bardzo mi się podoba. Sama też próbowałam robić coś własnego na przykład takie http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-naszyjnik/ ale jakoś mi nigdy to nie wychodzi za ładnie na wykończeniach i już się powoli poddaję. Czekam na kolejne Twoje wpisy tego typu, bardzo się zapaliłam na własną biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *