Jak zrobić hawajski wieniec?

16 sierpnia 2012, 06:45 | Dzieci Pomysły na przyjęcia Zabawy | 4
Jak zrobić hawajski wieniec?

Wieńce z bibuły i słomek, napoje w orzechach kokosowych, szalone tańce i błogie lenistwo w cieniu palmy… lub parasola. Przyjęcie hawajskie to propozycja, w brew pozorom, nie tylko na lato.

Jak zrobić hawajski wieniec?

Im więcej, tym lepiej. Obowiązkowo dla każdego z gości, a także jako dekoracje. Można je kupić gotowe, lub przygotować samemu. Potrzebne będą kolorowe bibułki lub krepina, igła, nitka, nożyczki i słomki.

Najpierw należy przygotować szablon kwiatka. Trzeba narysować go na tekturze i wyciąć. Teraz pozostaje wyciąć kwiaty z bibuły, pociąć słomki i nawlekać naprzemiennie kwiaty i słomki.

Na orzeźwiające, tęczowe lody idealne na hawajskie przyjęcie zapraszam tu.

 

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

4 odpowiedzi na “Jak zrobić hawajski wieniec?”

 1. Anna Wierzchowska pisze:

  świetny pomysł:) i jak się ładnie prezentują na szyjach dziewczyn!
  pozdrowienia

 2. Mesh pisze:

  …a jakie ładne modelki :)

 3. Majana pisze:

  Ślicznie i kolorowo! Podoba mi się bardzo :)
  I jakie śliczne dziewczynki .
  Pozdrowienia :)

 4. Agata Kutrzeba pisze:

  Bardzo mi się podobają tego typu naszyjniki, tym bardziej że można zrobić je samemu. Koniecznie muszę wykorzystać ten pomysł i zrobić coś podobnego, bo bardzo mi się podoba. Sama też próbowałam robić coś własnego na przykład takie http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-naszyjnik/ ale jakoś mi nigdy to nie wychodzi za ładnie na wykończeniach i już się powoli poddaję. Czekam na kolejne Twoje wpisy tego typu, bardzo się zapaliłam na własną biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *