Dzieci | Pomysły na przyjęcia | Zabawy

Jak zrobić hawajski wieniec?

Wieńce z bibuły i słomek, napoje w orzechach kokosowych, szalone tańce i błogie lenistwo w cieniu palmy… lub parasola. Przyjęcie hawajskie to propozycja, w brew pozorom, nie tylko na lato.

Jak zrobić hawajski wieniec?

Im więcej, tym lepiej. Obowiązkowo dla każdego z gości, a także jako dekoracje. Można je kupić gotowe, lub przygotować samemu. Potrzebne będą kolorowe bibułki lub krepina, igła, nitka, nożyczki i słomki.

Najpierw należy przygotować szablon kwiatka. Trzeba narysować go na tekturze i wyciąć. Teraz pozostaje wyciąć kwiaty z bibuły, pociąć słomki i nawlekać naprzemiennie kwiaty i słomki.

Na orzeźwiające, tęczowe lody idealne na hawajskie przyjęcie zapraszam tu.

 

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bardzo mi się podobają tego typu naszyjniki, tym bardziej że można zrobić je samemu. Koniecznie muszę wykorzystać ten pomysł i zrobić coś podobnego, bo bardzo mi się podoba. Sama też próbowałam robić coś własnego na przykład takie http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-naszyjnik/ ale jakoś mi nigdy to nie wychodzi za ładnie na wykończeniach i już się powoli poddaję. Czekam na kolejne Twoje wpisy tego typu, bardzo się zapaliłam na własną biżuterię.