Nagrody wędrują do… czyli ogłoszenie wyników konkursów!

26 listopada 2011, 10:52 | Konkursy | 9
Nagrody wędrują do… czyli ogłoszenie wyników konkursów!

Prace nad zimowym wydaniem magazynu „Lawendowy Dom” powoli dobiegają końca. Będzie zimowo, ale nie zimno. Różne nastroje, kolory i smaki.

Dziś przyszedł czas na ogłoszenie wyników naszych jesiennych konkursów. Dziękuję bardzo za wsparcie i liczne dowody sympatii z Waszej strony. Dziękujemy za tak liczny udział w naszych zabawach, a teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Zacznę od ogłoszenia wyników IV edycji konkursu „Przepis na 5!”.

Panie i Panowie, Lawendowy Dom i Vivamix, polski dystrybutor sprzętu KitchenAid, mają zaszczyt ogłosić wyniki konkursu „Przepis na 5”! Nagrodę główną – nowy model blendera Artisan KitchenAid, w pełnym pozytywnej energii, żółtym kolorze otrzymuje… Karolina Szurkało!

Nagrody w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej przepisów zgłoszonych do konkursu otrzymują: Klaudia Juraszek, Wojciech Drożdż i Katarzyna Nawrotek.

Teraz kolej na „Moją jesień”.

Lawendowy Dom i ceniony za unikalne wzory i perfekcyjną jakość Villeroy & Boch mają przyjemność ogłosić, że dwa zestawy porcelany dla sześciu osób, z ponadczasowej linii Royal wędrują do Anna Brodowskiej i Tomasza Tworusa.

Gratuluję serdecznie wszystkim zwycięzcom. Chcę też raz jeszcze serdecznie podziękować naszym niezawodnym partnerom, dzięki którym możemy organizować wszystkie te wspaniałe konkursy.

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

9 odpowiedzi na “Nagrody wędrują do… czyli ogłoszenie wyników konkursów!”

 1. Kini^^ pisze:

  gratulacje dla Zwycięzców :)
  czy będzie można gdzieś oglądnąć jesienne zdjęcia Laureatów? :)

 2. MALOWANY IMBRYCZEK pisze:

  Gratulacje dla zwycięzców!!!

 3. Ana pisze:

  Gratuluję zwycięzcom!! I muszę powiedzieć, że właśnie dziś zrobiłam z moją córcią po raz pierwszy wieniec z popcornu – dzięki wejściu w posiadanie Pani ksiązki:) I u nas pyszni się teraz na okapie:)

 4. making baking and creating pisze:

  ehh… no nie ja tym razem ;)

  Serdecznie gratuluję zwycięzcom:)

 5. dotblogg pisze:

  ale fajny wieniec popcornowy!:))
  gratulacje dla zwycięzców;)
  pozdrowienia!
  j

 6. Kulinarne przygody po dwóch stronach oceanu pisze:

  Gratulacje dla Zwycięzców:)

  Może następnym razem będę ja;)

  Pozdrowienia

 7. Karolina pisze:

  to ja, to ja! Ależ się cieszę! Dziękuję bardzo! To mój pierwszy konkurs i taki szczęśliwy :) A propos, mój peeling mam w lodówce non stop ;)

 8. Bree pisze:

  Gratulacje dla dziewczyn, nagroda wysmienita.pozdrawiam

 9. Anonymous pisze:

  Kochani, skrzynka pocztowa Wam nie działa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *