Konkursy

Lodowe inspiracje. Grycan – Lody Od Pokoleń i Lawendowy Dom zapraszają do konkursu fotograficznego!

Gdy myślę o lecie, to przed oczami pojawiają mi się różne obrazy. Chodzenie boso po trawie, zbieranie truskawek, doglądanie kwiatowych rabatek w ogródku. Mogłabym wymieniać bez końca i tworzyć w głowie przeróżne kolaże. Co powiecie moi mili na zabawę w skojarzenia, której głównym bohaterem będą lody jogurtowe Grycan? Do wyboru dwa smaki: truskawkowe i wiśniowe. Które smaczniejsze? Trudno mi powiedzieć. Na pierwszy ogień biorę lody jogurtowe z truskawkami i zaczynam zabawę ze zdjęciami. To co, podejmujecie wyzwanie i weźmiecie udział w konkursie Lodowe Inspiracje? Jest o co walczyć, bo nagrody są słodkie i kuszące.

lody jogurtowe z truskawkami

Co musisz zrobić, żeby zdobyć nagrodę?

1. Stwórz kolaż ze swoich zdjęć, którego tematem przewodnim będą lody jogurtowe z truskawkami lub wiśniami.

2. Prześlij go do mnie na adres beata@lawendowy-dom.com.pl. W temacie maila wpisz: „Lodowe inspiracje”

3. Razem z kolażem prześlij oświadczenie, że zdjęcia użyte do wykonania pracy konkursowej są Twoją własnością i nie naruszają praw osób trzecich.

4. Na zgłoszenia czekam od 9 do 26 sierpnia.

Do wygrania:

5 zestawów składających się z kart upominkowych do zrealizowania w lodziarniach Grycan Lody Od Pokoleń o wartości 100 zł oraz fartuszka Cherry Me! w kolorze niebieskim lub czerownym.

fartuszek cherry me

Wybrane kolaże zostaną opublikowane w specjalnie stworzonym albumie na Facebook’u marki Grycan oraz Lawendowego Domu. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 sierpnia. Porządek musi być, więc szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tu. Na deser w słoiczku z lodami jogurtowymi i truskawkami zapraszam tutaj.

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jako mieszczuch miałam problem z dostępem wiśni. Jednak udało się dostać truskawki i już lody się mrożą. Zdążę;)

Ja mam pytanie :D ze swoich zdjęć , czyli ja tez mam być na zdjęciu, czy mają to być zdjęcia wykonane przeze mnie ? :)