Grill po bułgarsku. Zapraszam do Mojego Gotowania.

23 kwietnia 2012, 15:10 | Mikroblog Ogród Pomysły na przyjęcia Przepisy | 0
Grill po bułgarsku. Zapraszam do Mojego Gotowania.

Dania muszą być proste. I smaczne. I cieszyć oko. Takie są właśnie dzisiejsze propozycje na spotkania pod gołym niebem. To część większego materiału, który znajdziecie w majowym „Moim Gotowaniu”, w rubryce „Przyjęcia u Kręglickich”.

Przy grillu spotkali się trzej fantastyczni mężczyźni z Grecji, Włoch i Bułgarii, by udowodnić, że kuchnia nie zna granic, a smaki różnych krajów wzajemnie się łączą i uzupełniają.

 

Jak widać „sekcja bułgarska” przygotowała pastę z bakłażana, kolorową sałatkę z pieczonej papryki oraz klasyk nad klasyki – kebabczeta.

Kochani, wracam, powoli wracam do Was po ciężkich doświadczeniach ostatnich dni. Dziękuję za wsparcie, za Wasze ciepłe słowa i współczucie. Dziękuję z całego serca.

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *