Miejsca | Podróże

Zwiedzanie Londynu. Notting Hill

Notting Hill_6

To był nasz ostatni dzień w Londynie. Wieczorem lot do Warszawy. Zostawiliśmy więc bagaże w przechowalni na Victoria Station, skąd po południu mamy autobus na lotnisko w Luton. Najprościej do Notting Hill dojedziecie metrem (stacja Notting Hill Gate). My jednak wybieramy podróż na górnej platformie autobusu, by raz jeszcze nacieszyć oczy londyńskimi ulicami. Wysiadamy z autobusu, kupujemy sobie kawę na wynos i zagryzając angielskimi muffinami ruszamy na spacer.

Notting Hill_4

 

Notting Hill_2 Notting Hill_14 Notting Hill

W dzień powszedni jest tu dość spokojnie. Największe tłumy przybywają pod koniec tygodnia.  Notting Hill_3 Notting Hill_5 Notting Hill_7 notting Hill_8 Notting Hill_9 Notting Hill_10 Notting Hill_13 Oficjalną stronę z informacjami o targu znajdziecie tu. A teraz czas na spacer. Jest kolorowo, romantycznie i wciąż mam wrażenie, że zza rogu wyjdzie Hugh Grant :). Notting Hill_12

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jej, jak mi się tęskni :) pracowałam na Notting Hill, przywołaliście wspomnienia :).