Zwiedzanie Londynu. Notting Hill

13 maja 2013, 08:57 | Miejsca Podróże | 4
Zwiedzanie Londynu. Notting Hill

Notting Hill_6

To był nasz ostatni dzień w Londynie. Wieczorem lot do Warszawy. Zostawiliśmy więc bagaże w przechowalni na Victoria Station, skąd po południu mamy autobus na lotnisko w Luton. Najprościej do Notting Hill dojedziecie metrem (stacja Notting Hill Gate). My jednak wybieramy podróż na górnej platformie autobusu, by raz jeszcze nacieszyć oczy londyńskimi ulicami. Wysiadamy z autobusu, kupujemy sobie kawę na wynos i zagryzając angielskimi muffinami ruszamy na spacer.

Notting Hill_4

 

Notting Hill_2 Notting Hill_14 Notting Hill

W dzień powszedni jest tu dość spokojnie. Największe tłumy przybywają pod koniec tygodnia.  Notting Hill_3 Notting Hill_5 Notting Hill_7 notting Hill_8 Notting Hill_9 Notting Hill_10 Notting Hill_13 Oficjalną stronę z informacjami o targu znajdziecie tu. A teraz czas na spacer. Jest kolorowo, romantycznie i wciąż mam wrażenie, że zza rogu wyjdzie Hugh Grant :). Notting Hill_12

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

4 odpowiedzi na “Zwiedzanie Londynu. Notting Hill”

  1. Monika Skowrońska pisze:

    Jej, jak mi się tęskni :) pracowałam na Notting Hill, przywołaliście wspomnienia :).

  2. Marta pisze:

    Jakie piękne kubki!! Kupiłabym każdy z nich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *