Zimowy piknik? Z Moim Gotowaniem!

23 stycznia 2012, 15:44 | Mikroblog | 0
Zimowy piknik? Z Moim Gotowaniem!

Dziś zapraszam Was na zimowy piknik. Właśnie ukazał się lutowy numer „Mojego Gotowania”, a w nim sesja na potrzeby świetnej rubryki Agnieszki i Marcina Kręglickich o przyjęciach.

Tym razem przyjęcie w zimowym plenerze, przy ognisku. Mieliśmy z Lubo wielką przyjemność pracować przy niej. Dla stylisty tego rodzaju zadanie to spore wyzwanie, ale i duża satysfakcja. Zdjęcia Lubo, choć może nie wypada chwalić własnego męża, świetnie oddały to, co sobie zaplanowałam.

Mogłam popuścić wodze fantazji i tak też zrobiłam :) Wielkie podziękowania dla życzliwych mi osób za pomoc w gromadzeniu niezliczonej ilości potrzebnych rekwizytów, bez których nie udałoby mi się stworzyć odpowiedniej atmosfery. Niektóre z nich dojechały aż z Gdańska…

Przedstawiam kilka migawek, cały materiał i doskonałe przepisy Agnieszki znajdziecie w „Moim Gotowaniu”.

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *