Mikroblog

Wybierzecie okładkę?

Jesień przyszła, nie da się ukryć. Razem z jesienią pachnący nowością kolejny numer magazynu Lawendowy Dom – już za tydzień! Od tak dawna jesteśmy razem i nie wyobrażam sobie, żebym znów nie zadała Wam tego pytania: pomożecie w wyborze okładki? Obie nastrojowe, w tonacjach jesiennych. Która podoba Wam się bardziej? Wpisujcie w komentarzach Wasze typy do soboty, 29 września. A co w numerze? Dużo inspiracji dla ciała i dla ducha. No i wbrew temu, co widać na okładkach, numer zapowiada się bardzo barwnie. Pięknego dnia, kochani!

1. nieco mroczna, choć pełna jesiennych smaków orkiszowa pizza z dynią

2. jesienna, aksamitna zupa z dyni w… dyni

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dwójka, dwójka dwójka na pięć plus- pozwolę sobie na taką nauczycielską grę słowną……

Nie wiem kiedy minął mi czas od poprzedniego magazynu :) Lato rządzi się swoimi prawami. Na jesień wybieram dynie czyli 2. To moje ukochane warzywko, ma cudny słoneczny kolor. No i uwielbiam zupę kram z dyni z prażonymi pestkami dyni.

mój wybór pada na pierwszą okładkę. Nasycenie jesiennych kolorów w stopniu, który sprawia że czytelnik „łaknie” potrawy ze zdjęcia :)

Zdecydowanie druga. Na pierwszej za dużo jak dla mnie się dzieje, a istota drugiej jest prostota. Jest piękna i ciepła :)

Zalezy na co ma sie ochote…pierwsza na ząb, druga…na gardło- gładziutko się ją je. Ja właśnie ugotowałam zupe dyniową więc dla mnie dziś nr 2.

wydawaloby sie, ze z mojego sentymentu do zupy dyniowej, okladka nr 2, ale… ale 1 bardziej zywa i kolorowa wiec 1
111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Obydwie okładki bardzo nastrajają na ukochaną przeze mnie jesień, ale jednak okładka nr 2 wygrywa ;-). Pozdrawiam ciepło całą redakcję „Lawendowego domu”!
Zuzanna

Zdecydowanie okładka numer 1! Zdjęcie nr 2 jest, jakby to powiedzieć, za skromne jak na „najsmaczniejszy kwartalnik w sieci” ;)

Dynia od zawsze królowała jako symbol jesieni j dlatego czas to zmienić , wybieram 1 okładkę która jest naprawdę śliczna nie uijmując nic dyni.

Przebieram nogami z niecierpliwości i jak najszybciej chcę przeczytać nowy numer. W mojej kuchni czekają dwie wspaniałe dynie,, tak więc wybieram okładkę nr 2.