Warsztaty

Warsztaty fotograficzne Almette. Było gorrrąco ;)

W minioną sobotę spotkaliśmy się w Smart Studio w Warszawie w iście doborowym towarzystwie,

Warsztaty Almette_2

Na warsztaty finalizujące konkurs Almette punktualnie do boju  się stawili:

Alicja Drzewiecka z bloga Wielki Apetyt

Jolanta Perz-Straga  – Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię i dom

Marta Łasocha – Waniliowy smoczek

Iwona Świerczyńska – Blogotowanie

Wioletta i Grzegorz Sowińscy – Fotografujemy-Gotujemy-Testujemy

Michał Staszczyk – Paszczak Gotuje

Asia Matyjek – Odczaruj Gary

oraz pisząca te słowa Beata Lipov wraz z ekipą Lawendowego Domu w osobach Kornelii Bułanow i Lubomira Lipov. Oczywiście nie mogło zabraknąć Marcina Firmantego i gotowej na wszystko Anity Śliwki z agencji PR Synertime. Żeby zrobić dobre zdjęcie potrawy, trzeba ją najpierw… ugotować. Zaczęło się doprawdy ogniście, a potem temperatura wciąż rosła. IMG_9927

Warsztaty Almette

Uczestnicy ruszyli więc do kuchni, by w 45 minut przygotować danie nie tylko piękne, ale i smaczne. Po sesji pojedyńczych potraw zajęliśmy się aranżacją całego stołu. Wyszło na bogato. Kolorowo i z przepychem.

130921_8917

Po obfotografowaniu, na stole zostały tylko okruszki, a my pokrzepieni pysznym posiłkiem przystąpiliśmy do oceny zdjęć, które powstały podczas warsztatów. Oczywiście rozgadaliśmy się nieprzyzwoicie, jednym podobały się piony, innym poziomy, a jeszcze inni woleli na ukos. Było cudnie moi mili. Dziękuję za ten wyjątkowy dzień!

Zdjęcia: Kornelia Bułanow, Lubomir Lipov

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsztaty były świetne, w kameralnym gronie, Beata i Lubomir mieli dla wszystkich czas i cierpliwie odpowiadali na pytania. Było wesoło, a jednocześnie merytorycznie i bardzo się cieszę, że poznałyśmy się osobiście :)