Warsztaty

Warszaty w Lawendowym Domu – „Rodzice pod presją zabawy”.

warsztaty Jupik_17

Jeśli w czwartkowe, pogodne przedpołudnie pojawiają się w Lawendowym Domu liczne uśmiechnięte blogerki ze swoimi dziećmi, to chyba szykują się jakieś ciekawe warsztaty.

Warsztaty Jupik_11

warsztaty Jupik_13

warsztaty Jupik_15

warsztaty Jupik_16

warsztaty Jupik_19

Tak właśnie było 24 kwietnia, kiedy to w naszych skromnych progach odbyło się spotkanie „Rodzice pod presją zabawy“, zorganizowane na zlecenie Hoop Polska, marki Jupik, a udział w nim wzięły mamy z blogów:

Dziecięce klimaty

Panna Mi i jej zabawki

Mamoholiczka

Wypaplani

Polisz mam i dzieciole

Crate of art

2 smaki

Kulinarna piniata

My everyday life

Razem z Małgorzatą Ohme, psycholog, psychoterapeutką dziecięcą i redaktor naczelną miesięcznika GaGa mamy zastanawiały się, czy współcześni rodzice potrafią spędzać czas ze swoimi dziećmi i czy sprawia im to przyjemność.  By rozważania nie przebiegały jedynie w sferze teoretycznej, razem z dziećmi zajęliśmy się ozdabianiem koszulek, przygotowaniem sałatki owocowej i zabawami w ogrodzie. Było radośnie, aktywnie i ciekawie – to moja opinia. I chyba nie odosobniona, bo po warsztatach przeczytałam również wiele ciepłych słów od mam, które u nas gościły. Dziękuję raz jeszcze za cudowny dzień i proszę, koniecznie ucałujcie dzieci od cioci Beaty!

warsztaty Jupik_22

Warsztaty Jupik_23

warsztaty Jupik_24

warsztaty Jupik_25

Warsztaty Jupik_26

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za cudownie spędzony czas, magiczną choć domową atmosferę i inspirujące rozmowy. Oldusia pozdrawia ciocię od szyszek, no i bujawki ;)

Zazdroszczę świetnego spotkania :) I nie mogę się doczekać kiedy moja córeczka będzie pomagała mi w kuchni :)