Moda i uroda

Vintage inspired dresses – jestem w raju!

retro sukienka_6

Zabieram Wam dziś na wirtualną wycieczkę. Z wielką przyjemnością przedstawiam Monikę, na którą natknęłam się w odmętach Facebooka. Kilka dni później odwiedziłam ją w pracowni, w której szyje sukienki na miarę, w stylu retro. No cóż, nie będę ściemniać, czułam się jak w raju.

vintage dresses

Cudowne materiały, kobiece fasony i staranne wykończenie. Ta dziewczyna po prostu to czuje!

vintage dresse

Zaczęła przygodę z szyciem kilka lat temu. Żeby kupić maszynę do szycia sprzedała… pralkę i postawiła wszystko na jedną kartę. Dziś jej sukienki noszą kobiety na całym świecie. Kupują je klientki, marzące o ślubach w stylu vintage, świetnie nadają się też na strój codzienny.

vintage dresses_7

Jeśi kochacie klimaty lat 50-tych i 60-tych, dopasowane góry, pięknie układające się doły, jeśli szukacie niezwykłych kreakcji, to po prostu zajrzyjcie do Moniki. do Mokkafiveoclock. Jej sklepik na Etsy znajdziecie tu. Czarna sukienka kryje w sobie tajemnicę w kolorze fuksji. Spójrzcie na to cudo.

black dress

Spod rąk Moniki wychodzą też unikatowe modele w bardziej współczesnym stylu.

retro dresses_10

Nie moglam się napatrzeć! Moniko, dziękuję za spotkanie :)

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *