Targ Śniadaniowy z Kroplą Beskidu – dlaczego warto tam wpaść.

4 sierpnia 2016, 15:50 | Mikroblog | 9
Targ Śniadaniowy z Kroplą Beskidu – dlaczego warto tam wpaść.

To był bardzo udany poranek. Taki bez spiny, na totalnym luzie, a przy tym ze sporą dawką atrakcji. W minioną sobotę wybraliśmy się rodzinne na Targ Śniadaniowy na Żoliborzu w Warszawie. Kto nie był tam jeszcze, to zachęcam, bo miejscówka na leniwe spędzenie sobotniego poranka idealna. Targ odbywa się w soboty przy Alei Wojska Polskiego 1 i można tam wpadać od 9.00 do 16.00. Atmosfera i okoliczności przyrody nam sprzyjały tego dnia, a my uzbrojeni w puste butelki po napojach ruszyliśmy w gościnne progi strefy Kropli Beskidu.

Co tam w strefie słychać?

Po pierwsze cała strefa Kropli Beskidu nastawiona jest na propagowanie aktywnego, rodzinnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym. Jest miejsce, gdzie można po prostu sobie usiąść wygodnie na leżakach i nie robić nic. Polecam serdecznie, bardzo mi się takie nicnierobienie podobało :) A jak już leniuchowanie mi się znudziło, to można było razem z dziećmi wziąć udział w różnych aktywnościach.

kropla-beskidu_05

Moim dziewczynkom spodobała się bardzo gra ruchowa. Nie było prosto przejść przez pajęczynę i jednocześnie rozwiązywać zadania. Ale moje dzielniuchy dały radę!

kropla-beskidu_14

kropla-beskidu_13

Genialna w swojej prostocie była Jenga w wersji maxi. Zrobiona ze zwykłych kartonów cieszyła się ogromnym powodzeniem chyba u wszystkich dzieciaków, które do strefy zajrzały. Za każdym razem, gdy kartonowa wieża się rozwalała, wielka “katastrofa” wywoływała okrzyki radości u kolejnych rozrabiaków. Super są takie proste rozwiązania. Tak niewiele trzeba, żeby zorganizować dzieciom dobrą zabawę.

kropla-beskidu_18

Kolejnym hitem była gifbudka, gdzie można było sobie zrobić zdjęcia. Jakie Ci tylko fantazja podpowie. Zdjęcia solo, w duecie lub całą roześmianą grupą. A najfajniejsze jest to, że zdjęcia drukują się od ręki i możesz je sobie od razu zabrać na pamiątkę.

kropla-beskidu_09

kropla-beskidu_10

Przydały się też puste butelki, które przytachałyśmy ze sobą. Z butelek powstała kreatywna kula ziemska, która wyglądała trochę jak wielki jeż.

kropla-beskidu_02

Za trzy butelki i fotkę w gigbudce można było zgarnąć fajne bidony, w sam raz na letnie upały. Bidony okazały się zaskakująco dobrej jakości. Są szczelne, poręczne i korzystamy z nich w domu chętnie.

kropla-beskidu_07

Podczas wizyty w strefie poprosiłam też o ocenę postawy moich dzieci specjalistki z Instytutu Matki i Dziecka. Tu miłe zaskoczenie. Panie z Instytutu podeszły do sprawy w sposób bardzo zaangażowany. Przebadały moje dziewczyny wzdłuż i wszerz, zaleciły odpowiednie ćwiczenia do drobnej korekty. Super udana wizyta, dzięki której wiem, na co powinnam zwrócić uwagę i czego pilnować.

kropla-beskidu_21

Jedną z atrakcji był pokaz kulinarny, który poprowadził Damian Korda. Tak, tak, to ten chłopak, który wygrał ostatniego Masterchefa. Nie był to pokaz zwyczajny, gdyż Damianowi towarzyszyła cała ekipa filmowa, która kręciła kolejny odcinek na YouTube. Można więc było zobaczyć, jak wygląda praca na planie programu kulinarnego od podszewki. Było smacznie i ciekawie, a Damianowi gratuluję opanowania i poczucia humoru w takich ekstremalnych warunkach :)

kropla-beskidu_24

kropla-beskidu_23

Pięknie dziękuję Kropli Beskidu za zaproszenie i za udany, rodzinny, bardzo relaksujący czas, który mogliśmy wspólnie spędzić.

kropla-beskidu_06

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

9 odpowiedzi na “Targ Śniadaniowy z Kroplą Beskidu – dlaczego warto tam wpaść.”

  1. Mi się nie udało dotrzeć Migrena mnie dopadła

  2. Alicja pisze:

    A ja chciałam napisać, że ma Pani przepiękne dziewczynki.

  3. Targi śniadaniowe ^^ uwielbiam :D

  4. Żeby ta stolica bliżej była ;)

  5. Kamila pisze:

    Sliczne coreczki!A jakie maja geste, ladne wlosy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *