Świąteczne kartki z jajem:)

31 marca 2012, 08:37 | Dekoracje Dzieci pisanki i inne dekoracje Wielkanoc wielkanocne dekoracje Zabawy | 0
Świąteczne kartki z jajem:)

Wielkanoc depcze nam po piętach, ale spokojnie moi drodzy, damy radę. Będzie słonecznie, rodzinnie i bez pośpiechu. Taki mamy plan, prawda?
Więc zamiast pucować okna (po co, skoro co chwilę zalewa je deszcz), proponuję relaksujące zajęcia „świetlicowe”.
Świąteczne kartki z wykorzystaniem kolorowych taśm są dziecinne proste do wykonania. Te na zdjęciach zaprojektowała i zrobiła moja córka :)

Kartki świąteczne

Potrzebne będą:
Taśmy
Kolorowy brystol
Szablon w kształcie pisanki
Biała kartka
Ołówek
Nożyczki
Klej

Z brystolu wyciąć prostokąt (u nas wymiary 24×15 cm) i złożyć na pół. Na białej kartce nakleić taśmy jedną pod drugą. Położyć szablon, odrysować pisankę i starannie ją wyciąć. Nakleić na przygotowanym brystolu. Zostawić do wyschnięcia pod kilkoma ciężkimi książkami.

Wiele osób pyta mnie, gdzie szukać kolorowych taśm. Moje tropy to: Real, na dziale papierniczym, Empik, Tchibo (już w przyszłym tygodniu), sklep Tiger (niestety tylko w Warszawie), internetowy sklep Dekoracyjna Taśma, który zaopatrzył nas w taśmy do sesji, za co raz jeszcze bardzo dziękuję:) Podpowiecie inne miejsca?

Więcej pomysłów na wielkanocne dekoracje znajdziecie w najnowszym numerze magazynu Lawendowy Dom.

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *