Pomysły na przyjęcia

Nautical style party. Pięć patentów na idealne przyjęcie w stylu marynistycznym.

mazury3Jako samozwańcza królowa tematycznych przyjęć mam za sobą nie jedno przyjęcie w stylu marynistycznym i pirackim. Temat wodniacki kręci mnie od lat, o czym stali bywalcy Lawendowego Domu wiedzą doskonale. Tym razem zabieram Was nad brzeg mazurskiego jeziora, gdzie mamy starą, choć wciąż dzielnie stawiającą czoła wiatrom łódkę. Wyłożona pledami i poduchami stała się doskonałym miejscem do imprezowania. Jeśli dodać do tego piękne okoliczności przyrody, doskonałe humory i kilka prostych pomysłów na dekoracje, to właściwie mamy już przepis na nautical style party w wersji lux ;)

nauticalstyleparty

1. Dekoracje: girlanda z balonów i pomponów z krepiny. Prosty i tani sposób na dekorację, która doskonale podkreśla styl imprezy. Wykonaniem zajęły się dzieci, a wiatr zadbał o niepowtarzalne efekty wizualne. Do stworzenia girlandy wystarczyły 4 rolki krepiny w kolorze białym i czerwonym, sznurek i niebieskie balony.

nautical-style-party_122. Kolory: niebieski, czerwony i biały. Spójna kolorystyka to doskonały patent na tematyczne przyjęcie.

nautical-style-party3. Detale: papierowe słomki, lampiony ze słoików, piknikowy kosz, pasiaste pudełka na popcorn. Niedrogie drobiazgi, które budują atmosferę. Warto zadbać o nie wcześniej, już na etapie planowania zacząć szukać odpowiednich dodatków w sklepach. Część drobiazgów kupiłam w zeszłym roku, resztę wynalazłam teraz.

nautical-style-party_3nautical-style-party_14

nautical-style-party_2

nautical-style-party_114. Ubrania: dopasowane stylistycznie do całości. W naszym wypadku postawiliśmy na totalny luz, by wszyscy czuli się swobodnie. Jednak ubrania utrzymane były w podobnym stylu i świetnie ze sobą współgrały.

nautical-style-party_5

nautical-style5. Oświetlenie: naturalne światło plus świeczki. Nie ma nic piękniejszego, niż zachód słońca nad wodą. Warto wykorzystać moment zmierzchu i wieczorne ciemności i z pomocą świeczek stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

nautical-style-party_16

150430-1083Dla mnie bajka…

mazury_3

A jeśli jeszcze Wam mało, to pomysł na pirackie przyjęcie dla dzieci znajdziecie tu.

Zdjęcia: Lubomir Lipov

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dzisiaj tak sennie i szukałam kogoś, kto by mnie zaraził swoją energią i …mam, znalazłam ;) podziwiam Cię :) kiedyś takiego kopa energetycznego dostawałam od Ewci z Moich Tworów Przetworów :) brakuje jej tu…pozdrawiam majowo :)

:D a fryzura świetna, niedawno podobną „sobie machnęłam” i dobrze mi :) pomysły fajne, ale same pomysły pomysłami, jeszcze trzeba mieć odwagę je wdrożyć w życie :)