Wyszukane w sklepach

Na żagle! Dodatki do 100 zł wyszukane w sklepach.

Biel, czerwień i granat – dzięki tym kolorom czuję, że choć odrobinę zbliżam się do mojego wielkiego marzenia o domku na plaży. Kto marzy ze mną? Poniżej kilka migawek z Lawendowego Domu. Jak widzicie paski i plażowe klimaty pojawiają się u mnie to tu, to tam :)

marinestyle

W sklepowych nowościach też czuć już letnią atmosferę. Wyszukałam kilka propozycji, mam nadzieję, że zainspiruje Was ta letnia atmosfera.

Untitled-1

Wieszak rybki – 35,00 Home&You

Komplet w kratkę – 23,90 Zara Home

Torba z płótna żaglowego – 99,00 Codezero

Chodnik w paski – 49,99 Ikea

Biały koszyk – 20,00 Tiger

Lampion – 49,00 Home&You

Emaliowany talerz – 18,00 Makutra

Naczynia w kratkę – 17,00-19,00 Home&You

Miska – 19,99 Ikea

 

 

 

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

moj dom jest w tych kolorach.. cały rok :) zimą tylko ciut wiecej czerwieni , a latem wiecej niebieskosci… uwielbiam te skrajne kolory + biel :D

zdjec od groma ;) tu jest mój blog : cloroesdemialma.blogspot.com : ) ostatnio pokazywałam pokój mojego rocznego syna, ale tez jest i sypialnia.. i living space ;) zapraszam

dlaczego linki kierują do gł.stron serwisów zamiast do produktów o których piszecie? do tego wpisując w wyszukiwarke ikeii chodni czy chodnik w paski nie znajduje tegoż chodnika..