Marynistyczna kolekcja tekstyliów z Duki

19 maja 2014, 09:41 | Ogród Wyszukane w sklepach | 3
Marynistyczna kolekcja tekstyliów z Duki

pled marine_5

 Duka w tym sezonie  pozytywnie zaskakuje nowościami. Piszę to ja, sklepowa wyjadaczka. Jak wiecie jako stylistka po sklepach błąkam się niejako zawodowo i jak kwiaty dżdżu wypatruję ciekawych nowości. Tym razem na tapecie Duka i jej nowa kolekcja tekstyliów. Bawełniane pledy i poduszki nie należą może do najtańszych, ale zaskakują dopracowanym wzornictwem, naturalnymi materiałami i świetnym wyglądem. Za czymś takim rozglądałam się od dawna przeczesując sklepy ze skandynawskim wzornictwem. Zupełnie uwiodła mnie linia w stylu marynistycznym, która wpisuje się w klimat letniego odpoczynku na świeżym powietrzu.

pled marine_3

Wymościłam sobie kącik na maleńkim tarasie, na którym jadam śniadania i popijam popołudniową kawę. Dopełnieniem mojego leniwego „nadmorskiego” raju są białe drewniane fotele wzorowane na kultowym Adirondack Chair. Prototyp tego niezwykle wygodnego ogrodowego mebla powstał w Stanach Zjednoczonych w 1903 roku, a dziś jest najpopularniejszym krzesłem ogrodowym w Ameryce. I trudno się dziwić, jest wygodne, trwałe, szlachetne w formie. Mój tarasowy zakątek dopełnię niebawem maleńkim stoliczkiem, który mój mąż znalazł wczoraj podczas… wieczornego joggingu. Ale o tym niebawem :)

marynarskie pledy

pled marine_2

 

 

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

3 odpowiedzi na “Marynistyczna kolekcja tekstyliów z Duki”

 1. Monika pisze:

  Piękna kolekcja :). Ja akurat Dukę uwielbiam od dawna, bardzo spodobała mi się poprzednia kolekcja z tekstyliami w graficzne wzory, mieli piękne pledy i poszewki w kolorach żółtym/szarym/czarnym – cudo :)

 2. Maryla pisze:

  Dzięki serdeczne. Nie wiedział, że mają taką śliczną kolekcję.
  Zmykam do sklepu:))))

 3. Olena pisze:

  Już nie mogę doczekać stoliczka. Dziś skończyłam odnawiać znalezione krzesło, a ‚śmietnikowy’ stolik czeka na swoją kolej. Kolekcja Duki ok, choć nie przepadam za stylem marine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *