Ogród

Jak zrobić regał ogrodowy? Pomysł na skrzynkę!

Regał ogordowy, taki na doniczki, sekatory i inne szpargały potrzebny mi był od dawna. Widziałam wiele modeli, które podobały mi się bardzo z małym wyjątkiem – cena! No właśnie, nie dla mnie wypasione, piękne i praktyczne wynalazki w astronomicznych cenach. Chciałam czegoś praktycznego i niedrogiego. Taki regał sprawdzi się na tarasie i balkonie. Skrzynek najlepiej szukać na bazarach, można np. odkupić od sprzedawców jabłek. My kupiliśmy większą partię, z której zrobiliśmy jeszcze kilka innych rzeczy do domu i ogrodu.

ogród_5

Potrzebne będą: drewniane skrzynki, farba do drewna, jeśli chcecie zmienić  kolor. śruby do skręcenia skrzynek. Na dole można zamontować kółka, wtedy regał będzie mobilny, co ułatwia sprzątanie. Przydadzą się też małe haczyki lub gwoździki, na których można zawiesić pęki ziół lub narzędzia.

ogród ziołowy_1 ogród ziołowy_2 ogród_3

Podobny regał można wykorzystać np. w pracowni lub pokoju dziecięcym. Zajrzyjcie tu. Pomysł na proste znaczniki do ziół opisalam tu. Miłego dnia Kochani!

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrobiłam wczoraj podobną, Mąż stwierdził, że zwariowałam jak poprosiłam dzisiaj o znalezienie jeszcze dwóch skrzynek po jabłkach :)