Jak zrobić regał ogrodowy? Pomysł na skrzynkę!

13 czerwca 2013, 11:13 | Ogród | 5
Jak zrobić regał ogrodowy? Pomysł na skrzynkę!

Regał ogordowy, taki na doniczki, sekatory i inne szpargały potrzebny mi był od dawna. Widziałam wiele modeli, które podobały mi się bardzo z małym wyjątkiem – cena! No właśnie, nie dla mnie wypasione, piękne i praktyczne wynalazki w astronomicznych cenach. Chciałam czegoś praktycznego i niedrogiego. Taki regał sprawdzi się na tarasie i balkonie. Skrzynek najlepiej szukać na bazarach, można np. odkupić od sprzedawców jabłek. My kupiliśmy większą partię, z której zrobiliśmy jeszcze kilka innych rzeczy do domu i ogrodu.

ogród_5

Potrzebne będą: drewniane skrzynki, farba do drewna, jeśli chcecie zmienić  kolor. śruby do skręcenia skrzynek. Na dole można zamontować kółka, wtedy regał będzie mobilny, co ułatwia sprzątanie. Przydadzą się też małe haczyki lub gwoździki, na których można zawiesić pęki ziół lub narzędzia.

ogród ziołowy_1 ogród ziołowy_2 ogród_3

Podobny regał można wykorzystać np. w pracowni lub pokoju dziecięcym. Zajrzyjcie tu. Pomysł na proste znaczniki do ziół opisalam tu. Miłego dnia Kochani!

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

5 odpowiedzi na “Jak zrobić regał ogrodowy? Pomysł na skrzynkę!”

 1. Kasia pisze:

  pięknie :)
  A poproszę o całość z okiennicą, jest boska!!!

 2. margot pisze:

  świetne

 3. Kasia pisze:

  Zrobiłam wczoraj podobną, Mąż stwierdził, że zwariowałam jak poprosiłam dzisiaj o znalezienie jeszcze dwóch skrzynek po jabłkach :)

 4. […] szukacie więcej pomysłów na balkon to tu znajdziecie prosty i efektowny pomysł na balkonowy regał, a tu 5 przykazań dla początkującego […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *