Błyskawiczny wianek z bombek DIY

11 grudnia 2018, 16:08 | Świąteczne Świąteczne DIY | 0
Błyskawiczny wianek z bombek DIY

To jest niezwykle prosty i efektowny patent na wianek z bombek. Taką ozdobę można wykorzystać na wiele sposobów, np. do dekoracji drzwi wejściowych lub ściany. Można ją również postawić na półce, zawiesić w dowolnym miejscu lub położyć na stole. Zamo zrobienie takiego stroiku to niesamowita frajda. Wystarczą bombki i druciany wieszak, taki, na jakim odbiera się ubrania z pralni. Efekt końcowy za każdym razem może być inny. Zależy od tego, jaką kolorystykę i wielkość bombek wybierzesz. Pięknie wyglądają wianki jednokolorowe lub z zbliżonej gamie kolorystycznej, ale cudowne się prezentują także wianki wielokolorowe. Ozdoba jest urocza, bezpretensjonalna i najważniejsze, że możesz w kolejnym sezonie z łatwością rozmontować wianek i powiesić bombki na choince.

Przygotuj:

bombki i druciany wieszak

Wieszak uformuj tak, by kształtem przypominał okrąg. Rozplącz końcówkę, abyś mogła nawlec bombki. Nawlecz bombki, połącz druciane końcówki. Na końcu uformuj haczyk do powieszenia i gotowe!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *