Świąteczne | Świąteczne DIY

Błyskawiczny wianek z bombek DIY

To jest niezwykle prosty i efektowny patent na wianek z bombek. Taką ozdobę można wykorzystać na wiele sposobów, np. do dekoracji drzwi wejściowych lub ściany. Można ją również postawić na półce, zawiesić w dowolnym miejscu lub położyć na stole. Zamo zrobienie takiego stroiku to niesamowita frajda. Wystarczą bombki i druciany wieszak, taki, na jakim odbiera się ubrania z pralni. Efekt końcowy za każdym razem może być inny. Zależy od tego, jaką kolorystykę i wielkość bombek wybierzesz. Pięknie wyglądają wianki jednokolorowe lub z zbliżonej gamie kolorystycznej, ale cudowne się prezentują także wianki wielokolorowe. Ozdoba jest urocza, bezpretensjonalna i najważniejsze, że możesz w kolejnym sezonie z łatwością rozmontować wianek i powiesić bombki na choince.

Przygotuj:

bombki i druciany wieszak

Wieszak uformuj tak, by kształtem przypominał okrąg. Rozplącz końcówkę, abyś mogła nawlec bombki. Nawlecz bombki, połącz druciane końcówki. Na końcu uformuj haczyk do powieszenia i gotowe!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *