Slow Food | Zaproszenia

Warsztaty kulinarne dla dzieci, czyli Slow Food znowu w akcji!

Mój kalendarz pęka w szwach. Nie mam już miejsca na notatki, wolne terminy na cokolwiek są odległe. Rosną zaległości, telefon nie daje spokoju, marzę o jednym wolnym dniu. I powiem Wam z przekonaniem – lubię to!
W tym tygodniu z częścią z Was spotkam się na warsztatach fotografii kulinarnej które poprowadzimy z Lubo w Gdańsku, a już za tydzień coś wyjątkowego w Warszawie. Panie i Panowie ogłoszenie:

WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI + pokaz filmu „Elisha wśród kakaowych drzew”

Odkrywanie zmysłów, projekcja filmu i dobra zabawa

WARSZAWA, 23 października, NIEDZIELA, godz. 11:00

Slowfoodowe warsztaty kulinarne dla dzieci, to wydarzenie, podczas którego lokalni działacze ruchu Slow Food wprowadzą dzieci w świat smaków, zapachów i kulinariów. Dzieci będą miały okazję do odkrywanie zmysłów, zabaw oraz wspólnego przyrządzania smacznych i zdrowych potraw. Dorośli – spotkają się z Agnieszką Kręglicką – dziennikarką kulinarną, restauratorką, aktywistką warszawskiego oddziału ruchu Slow Food. Wśród prowadzących warsztaty między innymi: Barbara i Piotr Adamczewscy, Grzegorz Łapanowski i Beata Lipov.

Miejsce: SKWER – filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, Krakowskie Przedmieście 60A

Bilety: 12 zł dorośli i dzieci. DO kupienia przez eBilet.

W zeszłym roku bawiliśmy się świetnie. Możecie podejrzeć co się działo tu. Zaklepujcie więc terminy, kupujcie bilety i do zobaczenia!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szkoda, że takie warsztaty nie odbywają się w Szczecinie. To musi być świetna zabawa! Widzę, że Kraków i Poznań też zawiedzione… Pani Beato, więcej takich akcji, cała Polska czeka!:)

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam :)
Sisters4cooking. aneta, Beata, my te Warsztaty organiuzujemy sami, z pomocą wolontariuszy. Już wiele razy o tym pisałam, spróbujcie wziąć sprawy w swoje ręce. Zorientujcie się, czy gdzieś w okolicy odziała lokalny oddział Slow Food i do dzieła!. Służę wszelką pomocą.
Mona, bardzo dziękuję, kciuki się przydadzą.
Anna, w Gdańsku nie planujemy warsztatów Slow Food, działamy lokalnie.
Ata, od przedszkolaków do szkolniaków.
Bilety najlepiej kupić wcześniej, wtedy masz pewność, że będzie miejsce i wejdziecie.
pozdrawiam serdecznie!

Beato – czy masz jakieś kontakty ze Slow Food w Gdańsku? Czy tam to w ogóle istnieje? Nie mieszkam w PL, ale jestem członkiem Slow Food w moim kraju i chciałabym promować tę ideę w Gdańsku. Niestety google nie dało mi oczekiwanych rezultatów…
Pozdrawiam serdecznie wszystkich "powolnych" :P