Dekoracje

Przechowywanie. DIY- stylowe pojemniki do łazienki.

Na pewno nie jestem jedyną osobą, która po wizycie w Ikea wraca do domu z głową pełną pomysłów. Macie to samo? Lubię łamać stereotypy, o czym wierni czytelnicy Lawendowego Domu wiedzą doskonale i wciąż zachęcam do niekonwencjonalnego myślenia także Was. Co powiecie na stylowe pojemniki do przechowywania różności? Takie pojemniki pomogą w organizacji przestrzeni np. w łazience, gdzie mnóstwo drobiazgów tylko czeka, by ukryć się w ich przytulnym wnętrzu. Inspirację znalazłam na dziale z artykułami do przechowywania żywności. Seria HEMSMAK z naklejkami, słoikami, torebkami i puszkami daje niezliczoną ilość kreatywnych pomysłów. Na czarnych naklejkach można napisać kredą, co jest w środku, albo zostawić komuś zaszyfrowaną wiadomość ;)  U mnie pojemniki doskonale sprawdziły się w łazience, do przechowywania lakierów do paznokci, w kolejnym mam waciki do demakijażu. To co, uwalniamy dziś wyobraźnię?

DIY-Hemsmak-Ikea_7Stylowe pojemniki do łazienki

metalowe wiaderka HEMSMAK Ikea

naklejki HEMSMAK Ikea

porcelanowe gałki do mebli

Sznurek do pakowania prezentów

Narzędzia:

młotek

gwóźdź o średnicy zbliżonej do gwintu gałki

nożyczki DIY-Hemsmak-Ikea_2_31. Na pokrywce zaznacz środek. Zrób otwór, używając do tego gwoździa i młotka. Pamiętaj o zabezpieczeniu powierzchni, na której pracujesz i uważaj na palce. Przymocuj uchwyty.

DIY-Hemsmak-Ikea_62. Odklej delikatnie naklejkę i przyklej ją na wiaderku.

DIY-Hemsmak-Ikea_83. Kawałek sznurka o długości ok. 40 cm złóż na pół, zawiąż ściśle na rączce i opleć gęstym splotem. Następnie zwiąż mocny supeł i przytnij końce. Gotowe!

DIY-Hemsmak-Ikea_9

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jasne! Śrubokręt noszę w torebce,a dziś rano już zreperowałam ułamany elemencik mechanizmu narożnika wypoczynkowego:)dumna;) Zresztą…wyznaję zasadę wpojoną przez Tatę-czegoś nie masz-zrób sama:)

Ale super to wymyśliłaś:) ja już muszę się wybrać do Ikei bo teraz pewnie będą rzeczy ogrodowe w przecenie:)