Dekoracje

Jak ułożyć cięte kwiaty? Prosty sposób na dekorację.

Patent jest bardzo prosty i dość znany, ale może komuś się przyda. Moje tulipany wyglądają na stole naprawdę pięknie i cieszą nasze oczy już tydzień. Potrzebna jest miska, taśma, np. malarska no i oczywiście kwiaty. Kawałki taśmy przykleić na misce tak, by powstała kratka. Kwiaty przyciąć w zależności od głębokości naczynia i wysokości kompozycji, jaką chcemy osiągnąć. Na stole lubię dekoracje niewysokie, które nie przeszkadzają w rozmowie. Układać kwiaty po dwa – trzy w sekcjach.

układanie tulipanówBrzegi miski można ozdodbić taśmą, żeby ukryć końcówki taśmy. Na koniec wlać wodę i pamiętać o jej uzupełnianiu :) Pozdrawiam Was słonecznie!

tulipany_2

tulipany

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ja uwielbiam wszystkie kolory,ale najbardziej białe i bladoróżowe….a mam najfajniej z Was,bo przecież mam kwiaciarnię i kupuję tulipany 2-3 razy w tygodniu:)))Szkoda,tylko że nie wszystkie są dla mnie:)))

najbardziej lubię te darowane ;) ale generalnie wszystkie i w okresie wiosennym muszę je mieć zawsze w wazonie ..dziś facebook przypomniał mi jak 2 lata temu chwaliłam się tulipanami od męża…cudne były

Uwielbiam wiosenne kwiaty, ale tulipany są najlepsze :) zawsze dostawałam bukiet tulipanów od mojego Taty na urodziny. Wszystkie kolory są piękne, ale żółte i białe…:)