Farba tablicowa. Podpisz sobie kubek!

20 kwietnia 2013, 20:18 | Dekoracje | 2
Farba tablicowa. Podpisz sobie kubek!

Milion zastosowań, dziecinnie prosta realizacja – to właśnie lubię! Proste białe kubki zmieniły nieco oblicze. Teraz mogę zapisać na nich czyjeś imię lub małe przesłanie. Do napisów najwygodnieszy jest kredowy pisak. To taka kreda w formie flamastra dużo poręczniejsza od tradycyjnej.  Napis można zetrzeć jednym ruchem wilgotnej gąbki.

farba tablicowa_6

Przygotuj: farbę tablicową, pędzel, kubek, szablon wycięty z kartonu, a jeszcze lepiej z samoprzylepnego papieru.

farba tablicowa_8

Szablon trzeba przykleić do kubka.

farba do tablicy_2

Następnie nanieść warstwę farby i zostawić do wyschnięcia. Potem delikatnie zdjąć papier. Jeśli używacie papieru samoprzylepnego, przed odklejeniem można go namoczyć w wodzie, Dzięki temu schodzi bardzo łatwo. Jeśli brzegi są nieco nierówne, można to łatwo skorygować – używam do tego wykałaczki. Tak ozdobione kubki są wytrzymałe, ale nie można ich myć w zmywarce.

farba tablicowa_9

Niedługo więcej pomysłów na farbę tablicową. Pozdrawiam  Was bardzo serdecznie!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

2 odpowiedzi na “Farba tablicowa. Podpisz sobie kubek!”

  1. Sydney pisze:

    Witam!

    Bardzo mi się podoba ten pomysł! Kubki są świetne!!!

    Gdzie można kupić farbę tablicową do malowania porcelany, ceramiki, szkła? Pytam, bo nie mogę znaleźć :( a bardzo bym chciała ją nabyć.

    Pozdrawiam

  2. Sydney, polecam wpisanie w wyszukiwarce frazy „farba tablicowa”. Ukaże się dużo ciekawych wyników :) Między innymi na Allegro. Popieram, pomysł bardzo dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *