Wyszukane w sklepach | Zakupy

Wyprzedaże – akcesoria do domu lato 2013. Wyszukane w sklepach!

Z racji zawodowych obowiązków pomyszkowałam ostatnio trochę po sklepach z akcesoriami do domu. Mimo, że sezon wyprzedaży oficjalnie się jeszcze nie zaczął, muszę Wam donieść, że w sklepach można znaleźć coraz więcej produktów po obniżonych cenach. Czas ruszać na łowy, Panie i Panowie.

W Zarze Home bardzo duży wybór przecenionych szklanek, kieliszków, talerzyków. Sporo pościeli oraz prześliczne porcelanowe gałki do mebli. Warto polować w sklepie on-line z bezpłatną opcją odbioru w sklepie stacjonarnym.W Duce wszystkiego po trochu – ściereczki, silikonowe maty i formy, kubki, talerze i miski.  Home&You kusi wyprzedażami już od wejścia. Przecenione są wybrane tekstylia do sypialni, narzuty, naczynia kamionkowe do zapiekania, ozdoby także z aktualnej wiosenno-letniej kolekcji. Wybór ogromny. Warto zajrzeć do Empiku nie tylko po książki. W znacznie powiększonym dziale dodatków do domu sporo przecenionych towarów w różnych stylach. Zajrzałam też do domowej oferty internetowego sklepu Zalando. Można wyszukać w nim perełki, np. świetna pościel w stylu marynistycznym, ze starannie dopracowanymi detalami. Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną Waszymi newsami z wyprzedażowych polowań. Miłego dnia Kochani!

wyprzedażelato2013

Pościel w stylu marynistycznym – 119,00 Zalando

Karafka z rybami – 39,90 Zara Home

Czerwony koszyk – 34,30 Home&You

Ceramiczna misa – 27,30 Home&You

Poduszka z napisami – 29,90 Duka

Talerz z muszlą – 19,90 Zara Home

Kosz z napisem – 27,30 Home&You

Błękitny kubek – 15,90  Duka

Szklanka z kwiatowym wzorem – 12,90 Zara Home

Porcelanowe gałki z cyframi – 15,90 2 szt. Zara Home

Porcelanowe gałki z turkusowym wzorem – 12,90 2 szt. Zara Home

Koc w kropki – 48,30 Home&You

Fartuch z napisem – 64,00 Zalando

Turkusowy puchar – 15,90 Zara Home

Kosz z bawełną – 39,90 Zara Home

Filiżanka w groszki – 6,45 Empik

 

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *