Terra Madre Day

3 grudnia 2011, 14:25 | Przepisy | 0

Dziś zamieszczam pilne ogłoszenie. Ilość miejsc na warsztaty dziecięce ograniczona, kto chętny, niech śle zgłoszenia. Spotykamy się już za tydzień!
 
Terra Madre Day
10 grudnia godz. 12.00

Kulinarna Akcja Bezpośrednia: Karp. Soczysty, puszysty, nie mulisty!
Jak wybrać najlepszego karpia? Gdzie go kupić? Jak traktować? Na te i inne pytania odpowiedzą Zbigniew Szczepański, czyli Pan Karp www.pankarp.pl oraz dr Mirosław Cieśla – ichtiolog z SGGW. Spotkanie poprowadzi Piotr Adamczewski.

Kulinarne warsztaty dla dzieci: w czasie, kiedy dorośli będą poznawać karpia, dzieci ulepią i upieką świąteczne pierogi. Prowadzenie: Beata Lipov. Zgłoszenia: varsavia@slowfood.waw.pl

Kulinariów sprzedaż: Ziemniaki i włoskie sery spod Bergamo

Namówiliśmy panią Annę Giemzę-Drążewską, by przywiozła do Warszawy ziemniaki, które uprawia  nad Narwią. Dwie odmiany – Irga oraz Lord, nadają się do wszelkich zastosowań. Można je będzie kupić na miejscu ale UWAGA trzeba najpierw złożyć zamówienie – tel. 607603138.
Worek 15 kg kosztuje 15 zł.

Afterwork, czyli David i Alfredo, we współpracy z Giorgio Zerbinati z convivium Valli Orobiche zaprezentują cztery tradycyjney sery spod Bergamo. Więcej o Gigantach Alpejskichwww.facebook.com/afterwork.warsaw  oraz podczas zapowiadającej
Terra Madre Day degustacji włoskich serów (Bagno Food &Wine,
8 grudnia, godz. 19:30-21:30) 

10 grudnia (sobota) godz. 12.00
Restauracja Piąta Ćwiartka, Arkady Kubickiego, Zamek Królewski
Bilety:
10 zł i 5 zł dla członków Slow Food Polska, dzieci – za darmo

Convivium Varsavia na Facebookututaj


Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *