Dom i ogród

Sypialnia w stylu modern country

Dużo drewna, miękkich, naturalnych tkanin. Jasno, przytulnie, w wiejskim stylu. Wiele osób na styl wiejski ma uczulenie, tu jednak chodzi o styl odświeżony, uproszczony i unowocześniony. Taki styl lubi prostotę, ograniczoną paletę barw – tu mamy biel belek konstrukcyjnych, które pięknie grają z podłogą z sosnowych desek. W taki styl doskonale wpisuje się proste łóżko z palet, które jest niezwykle wygodne i stabilne.

Wyszukane w sklepach

Skupiłam się na detalach, które nadadzą wnętrzu wiejskiego charakteru. Mamy zegar w stylu rustykalnym, ale w pięknym gołębim kolorze, ozdobną klamkę z kutego żelaza, bujany fotel w którym można zasiąść otulając się kocem. Znalazłam też śliczny piecyk elektryczny, który do złudzenia przypomina klasyczną kozę :) Super rozwiązanie dla osób, marzących o kominku.

Fotel bujany Dekoria 715 zł

Pled z wełny Blooningville 239 zł

Lampa wisząca Annika 248 zł

Ozdoba na ścianę Bloomingville 52 zł

Zegar kominkowy Classic Grey 67 zł

Narzuta Bloomingville 239 zł

Ozdobna klamka Kuchinox 49 zł

Dywan Avanti Nana 68 zł

Metalowy regał Castorama 74 zł

Dywan Wetter 298 zł

Piecyk elektryczny Castorama 258 zł

Kinkiet Lesto 108 zł

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *