Moda i uroda

Stylizacja z czerwoną sukienką – z czym ją łączyć?

Klasyczna czerwona sukienka w stylu lat 50-tych od razu wpadła mi w oko. Ma wygodny krój, rozkloszowany dół, pasek w talii i kieszenie.

stylizacja-z-czerwona-sukienka-05

stylizacja-z-czerwona-sukienka-03

stylizacja-z-czerwona-sukienka-02

W dodatku uszyta jest ze 100% delikatnej bawełny. Cudowna w noszeniu, bezpretensjonalna i mega wygodna. Taka sukienka nie potrzebuje wielu dodatków. Właściwie im prościej tym lepiej, bo łatwo wpaść w pułapkę i w czerwonej sukience wyglądać zbyt wyzywająco. Wygląda na to, że będzie to jedna z moich ulubionych sukienek tego lata. Gdy ją przyniosłam do domu, zdałam sobie sprawę, że nie mam do niej butów. Oczywiście można ją nosić ze szpilkami, ale już się widzę w upalny dzień, jak biegam po mieście w szpileczkach. Takie rzeczy to są dobre na zdjęciu, a nie w życiu. Odpadają buty zupełnie płaskie, bo ten krój, nie ukrywajmy, nie jest przyjazny dla niewielkiej kobiety takiej jak ja. Padło więc na espadryle na koturnach.

stylizacja-z-czerwona-sukienka-09

stylizacja-z-czerwona-sukienka-06

Nonszalanckie, bardzo wygodne i nie wyglądam w nich jak wystrojona lala (mam nadzieję). Zapraszam na spacer po warszawskim Porcie Czerniakowskim, który uwielbiam za klimat i położenie.

sukienka Promod

buty Sarenza

torebka Pracownia Zuzi Górskiej

stylizacja-z-czerwona-sukienka-07

stylizacja-z-czerwona-sukienka-11

stylizacja-z-czerwona-sukienka-08

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *