Pytanie na śniadanie – leśny stół i potrawy z grzybami

31 sierpnia 2012, 09:03 | Mikroblog | 12
Pytanie na śniadanie – leśny stół i potrawy z grzybami

W „Pytaniu na śniadanie” tym razem poza gotowaniem dostałam zadanie specjalnie. Miałam zaproponować widzom stół w prawdziwie „leśniej” atmosferze. To przecież to, co lubię najbardziej. Kreowanie atmosfery, budowanie czegoś od początku, to w Lawendowym Domu podstawa. Rozpoczęłam od wycieczki do lasu z moimi dziewczynkami w poszukiwaniu inspiracji, a w sklepach wyszukałam pasujących przedmiotów z aktualnych kolekcji. Pomysł na stół zaprezentuję niebawem w Lawendowym Domu. W studiu jak zawsze lekkie zamieszanie, ale też bardzo ciepła atmosfera. Pogaduszki z operatorem kamery umilały nam czas między kolejnymi wejściami, a głos z reżyserki w słuchawe wetkniętej do ucha informujący, że za dwie sekundy będę na antenie przyprawiał mnie za każym razem o dreszcz emocji. No cóż, przyznam się – lubię to! Choć wstawanie o 5.00 nie należy do przyjemności. Tu tuż po programie, za chwilę wszystkie potrawy znikną w brzuchach ekipy.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie i wspaniałą atmosferę w studiu! Przepisy i film dostępne na stronie Pytania na śniadanie. Fryzura tym razem w stylu mocno naturalnym. Obyło się bez tony lakieru.

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

12 odpowiedzi na “Pytanie na śniadanie – leśny stół i potrawy z grzybami”

 1. Ewa K pisze:

  Akurat oglądałam wczoraj tej program, pobieżnie, bo czekałam właśnie na wyniki Twojej pracy :) Stół wyglądał świetnie, zaskoczyło mnie, bo był na prawdę bardzo elegancki, rewelacja, a zupa z cukinii, którą gotowałaś wyglądała i pewnie smakowała wspaniale. Wielkie gratulacje! :)

  Niestety uważam, że realizacja TVP pozostawia wiele do życzenia, cały program to jakiś jeden wielki chaos, zwłaszcza prowadząca, która nie pozwoliła Ci praktycznie nic powiedzieć, jakby co najmniej sama to wszsytko robiła, gotowała itd., koszmar. Zła byłam bo chciałam co kolwiek więcej zobaczyć i usłyszeć a tu klaps. Ale to tylko moja skromna opinia … :)

  pozdrawiam serdecznie

  • Lawendowy Dom pisze:

   Ewo, bardzo dziękuję za komentarz. Dla mnie telewizja na żywo to zupełnie nowy teren. Wszystko dzieje się super szybko, trzeba reagować błyskawicznie. Spory stres, ale mam bardzo pozytywne odczucia. Ekipa była bardzo przyjazna i otwarta, także czułyśmy się tam z dziewczynkami bardzo „zaopiekowane”.

 2. Joanna KS pisze:

  Beata, gratuluję serdecznie :) Muszę chyba powrócić do oglądania telewizji śniadaniowej, bo widzę, że wiele nie omija :)
  Pozdrawiam

 3. Monika Walecka pisze:

  Ale fajne dziewuchy! :))

 4. Majana pisze:

  Jak Wy pięknie wyglądacie! Śliczne dziewczyny! :)

 5. Asia Mentel pisze:

  Beata, bardzo ładnie i naturalnie wyglądałaś! Oglądałam, dziewczyny były rewelacyjne, brawo :)

 6. Ninawkuchni pisze:

  czy skrót z pobytu w programie jest dostępny online?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *