Przepisy

Ogród w stylu skandynawskim – wiosenne zakupy!

Ogród w stylu skandynawskim bazuje na naturalnych materiałach i ograniczonej do minimum palecie kolorów. Im prościej, tym lepiej!

Postaw na recykling

Jestem gorącą zwolenniczką recyklingu nie tylko we wnętrzach, ale też w ogrodzie lub na balkonie, czy tarasie. Organizując przestrzeń staram się przede wszystkim bazować na tym, co mam. Przerabiam, przemalowuję, znajduję inne, czasem nieoczywiste zastosowanie dla banalnych przedmiotów. W ten sposób poruszam swoją kreatywność, co jest doskonałą zabawą. Na tym właśnie opiera się filozofia skandynawskiej prostoty i funkcjonalizmu.

Kupuj z głową

Tu zasada jest prosta – szukaj rzeczy o ponadczasowym wyglądzie i solidnym wykonaniu. Nie trać czasu na sezonowe mody, bo to najkrótsza droga do wyrzucania pieniędzy w błoto. Chcąc odświeżyć swoje otoczenie, zbuduj solidną bazę i zadbaj o kilka niebanalnych dodatków, które wyróżnią Twój projekt i nadadzą mu indywidualnych cech. To cała istota dobrego stylu.

Wyszukane w sklepach

Ogród w skandynawskim stylu jest przede wszystkim przyjazny dla swoich użytkowników. Postaw na wygodę i czerp z tego przyjemność, bo przecież o to w tym chodzi, prawda?

leżak Castorama 179 zł

kosz Mia Home Passion 129 zł

podstawka na kwiaty Jula 189 zł

skrzynka na kwiaty Jula 19 zł

girlanda świetlna Ikea 129 zł

hamak Westwing

namiot Ikea 499 zł

parasol Ikea 99 zł

nasiona Flying Tiger 3 zł

stół Castorama 389 zł

dywan Mia Home Passion 159 zł

konewka Ikea 79 zł

donica Z Potrzeby Piękna 74 zł

krzesło Mia Home Passion 255 zł

palenisko Westwing 259 zł

skrzynka Duka 59 zł

lampion A Tab 119 zł

ogrodniczki Even&Odd 169 zł

wiadro Ikea 15 zł

kalosze Hunter 459 zł

wiadro z gwiazdą Mia Home Passion 29 zł

stół do przesadzania Jula 69 zł

dywan Ikea 39 zł

inspekt Jula 39 zł

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *