Dziś prawdziwa kumulacja, zebrało się tego trochę. Nie ma zatem na co czekać, ogłaszam wyniki:

1. Lawendowy Dom i Vivamix, polski dystrybutor sprzętu KitchenAid, mają zaszczyt ogłosić wyniki konkursu „Przepis na 5”! Nagrodę główną – czerwony mikser KitchenAid otrzymuje Karolina Stępień.
Nagrody w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej potraw zgłoszonych do konkursu otrzymują: Nina(wkuchni), Karolina Barcicka oraz Magdalena Głazowska-Słomka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

2. Lawendowy Dom i Willa Lawenda mają przyjemność ogłosić, że zwyciężczynią konkursu „Mój wymarzony rodzinny weekend”, w którym główną nagrodą jest weekend dla całej rodziny w Willi Lawenda, została Justyna Tront. Gratulujemy!

3. Lawendowy Dom i www.strefapiekna.pl mają przyjemność poinformować, że flakon perfum Givenchy „Absolutely Irresistable” wylosowała mrufka53@vp.pl. Gratulujemy!

4. Mam przyjemność poinformować, że paryskie notesy trafiają w ręce od-kuchni oraz Wiedźmy

Zwycięzców proszę o kontakt, wszystkim dziękuję za entuzjazm i dobrą zabawę.

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ja tez gratuluje i bardzo sie ciesze z nagrody! Nie znam co prawda szczególów sesji ale juz nie moge sie doczekac! Pozdrawiam i dziekuję:) Magda

ohh. Co za cudowny dzień :) dziekuje:) a gdzie mogłabym wysłać adres? Bo nie mogę znaleźć adresu mailowego :)