Najnowsze filmy | Zakupy

Mój pierwszy haul zakupowy. Jesteście ciekawi co ostatnio kupiłam?

Jeśli jesteście w stanie znieść przez 9 minut moje gadanie o zakupach, to zapraszam na mój debiutancki haul zakupowy. Na osłodę dodam, że w filmie sama siebie hejtuję, macham patelnią i wygrażam rekinom ;) Mam przyjemność zaprosić Was do oglądania pierwszego odcinka nowego cyklu, w którym będę opowiadać o zakupach, okazjach, przecenech i innych takich.

Jeśli jeszcze nie zasybskrubowaliście mojego kanału na You Tube, to czas najwyższy :)

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świetny filmik :) szkoda tylko,że taki krótki :( korcą mnie te miseczki z Tchibo,ale niestety nie widziałam ich w sprzedaży on-line :/ pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością oczekuje następnego odcinka :)

Jola, masz rację, trochę jestem, bo jeszcze tak długo na raz przed kamerą nie nawijałam ;) Niestety w sprawie arbuzika nic nie mogę obiecać – może mi się wymsknąć, ale wtedy zawsze pomyślę o Tobie ciepło :)

Jedno małe pytanie (uwaga) a mianowicie, czy nie byłoby milej, gdybyś używała polskich słów a nie zapożyczonych typu hejtuję, haul? Myślę, że dla ciebie jako dziennikarki na pewno nie byłoby problemem zastąpić ich naszymi normalnymi słowami :). Poza tym fajny pomysł z tymi filmikami