Lodowe inspiracje – finał!

31 sierpnia 2013, 08:40 | Konkursy | 5
Lodowe inspiracje – finał!

Panie i Panowie, w imieniu własnym i Grycan – Lody Od Pokoleń chcę podziękować za wzięcie udziału w  konkursie „Lodowe inspiracje”. Nadesłane prace były w naszej ocenie bardzo pomysłowe, a wybór zwycięzców niezwykle trudny.  Wszystkie kolaże można podziwiać w specjalnym albumie, który znajduje się tu. Najchętniej obdarowałabym wszystkich, ale jak to zwykle bywa, trzeba było podjąć męskie decyzje i oto mam przyjemność ogłosić, że karty upominkowe do zrealizowania w lodziarniach Grycan Lody Od Pokoleń oraz fartuszki Cherry Me! trafią do: Izy Kulińskiej, Niny Andrzejewicz, Oli Krzyżanowskiej, Magdaleny Hadryś i Izy Knery. Przyznaję też nagrodę specjalną gotującemu mężczyźnie Marcinowi Firmantemu, do którego trafi fartuszek Cherry Me! Zwycięzców proszę o pilne przesłanie informacji, jaki kolor fartuszka wybieracie :)

cherry me!

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za wsparcie i za wysiłek, który włożyliście w Wasze prace. Miłego dnia Kochani!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

5 odpowiedzi na “Lodowe inspiracje – finał!”

 1. Iza Kulińska pisze:

  bardzo dziękuję ! gratuluję wszystkim i już się wysyłam :) fartuszek niebieski będzie bardziej pasował do oczu mych błękitu :D

 2. Aleksandra Krzyżanowska pisze:

  Fantastycznie! Dziękuję bardzo :)

 3. Aleksandra Krzyżanowska pisze:

  Aha, wybieram fartuszek czerwony :)

 4. Mammamisia pisze:

  O rety! Ależ się cieszę!!!
  Nie mogę w to uwierzyć!!!
  Dziękuję Bardzo!!!!!!!!!!!
  Pozdrawiam!
  Iza Knera

 5. Majana pisze:

  Wspaniale, gratuluję zwycięzcom! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *