Konkursy

Lodowe inspiracje – finał!

Panie i Panowie, w imieniu własnym i Grycan – Lody Od Pokoleń chcę podziękować za wzięcie udziału w  konkursie „Lodowe inspiracje”. Nadesłane prace były w naszej ocenie bardzo pomysłowe, a wybór zwycięzców niezwykle trudny.  Wszystkie kolaże można podziwiać w specjalnym albumie, który znajduje się tu. Najchętniej obdarowałabym wszystkich, ale jak to zwykle bywa, trzeba było podjąć męskie decyzje i oto mam przyjemność ogłosić, że karty upominkowe do zrealizowania w lodziarniach Grycan Lody Od Pokoleń oraz fartuszki Cherry Me! trafią do: Izy Kulińskiej, Niny Andrzejewicz, Oli Krzyżanowskiej, Magdaleny Hadryś i Izy Knery. Przyznaję też nagrodę specjalną gotującemu mężczyźnie Marcinowi Firmantemu, do którego trafi fartuszek Cherry Me! Zwycięzców proszę o pilne przesłanie informacji, jaki kolor fartuszka wybieracie :)

cherry me!

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za wsparcie i za wysiłek, który włożyliście w Wasze prace. Miłego dnia Kochani!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bardzo dziękuję ! gratuluję wszystkim i już się wysyłam :) fartuszek niebieski będzie bardziej pasował do oczu mych błękitu :D