Dzień Dziecka? Przez cały rok!

1 czerwca 2012, 15:06 | Mikroblog | 14
Dzień Dziecka? Przez cały rok!

W ten szczególny dzień chcę Was, Drodzy Czytelnicy serdecznie powitać w nowym/starym Lawendowym Domu. Czuję się jak po wielkiej przeprowadzce. Jeszcze sporo kartonów nierozpakowanych. Wciąż się o coś potykam. Przed nami jeszcze kilka kosmetycznych zmian, ale już chcę zaprosić w to nowe miejsce moich najbliższych, czyli Was.

Co nowego?

Podzieliłam wpisy według kategorii. Jest prosto, łatwo i przejrzyście. Jeszcze nie wszystkie wpisy są uporządkowane, proszę bardzo o cierpliwość.

Mikroblog – najświeższe wiadomości, zaproszenia na wydarzenia i trochę kulis mojej pracy. Będziecie zaglądać?

Stali czytelnicy Lawendowego Domu wiedzą, że bardzo lubię obdarowywać Was małymi i większymi prezenami, stąd odzielna zakładka konkursy . Zaglądajcie tam regularnie.

Nasi autorzy – mamy tyle wspaniałych, zdolnych osób w Lawendowym Domu. Niektórzy wpadają na chwilkę, inni rozsiadają się na dobre i zostają na długo. Postanowiłam przedstawiać ich także tutaj, bo jestem z nich bardzo dumna.

Na dole strony będę zamieszczać wybrane artykuły z nowych i archiwalnych wydań magazynu Lawendowy Dom.

Z prawdziwą radością witam na stronie naszego partnera Sante. Mieliśmy okazję poznać się bliżej i okazało się, że nasze życiowe ścieżki zmierzają w tym samym kierunku. Myślę, że dla Was również będzie to ciekawe spotkanie.

Komentarze – część z nich niestety straciłam w wyniku przenosin. Boleję nad tym bardzo. Mam jednak nadzieję, że zasypiecie mnie tysiącem nowych. Umowa stoi?

Czego Wam życzyć w ten szczególny dzień? Niech Dzień Dziecka trwa dla nas cały rok!

Bawcie się dobrze.

Beata

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

14 odpowiedzi na “Dzień Dziecka? Przez cały rok!”

 1. Anna z Home Sweet Home pisze:

  witam :))
  już dodaję do ulubionych :)) bo będę regularnie zaglądać, tak jak do Lawendowego Domu od kuchni…
  życzę wielu, wielu czytelników, wspaniałych internetowych (i nie tylko!!) przyjaciół i tak zwyczajnie wszystkiego dobrego :))
  pozdrawiam
  Ania z Home Sweet Home

 2. Anuszka Gałkowska pisze:

  I ja, ja. Piękny nowy Dom :)))

 3. ewelajna pisze:

  Beatko, osiemnastolatko, pięknie:)

 4. Kabka Kb pisze:

  wygląda wspaniale :) piękne kolory :) będę częstym gościem :)

 5. Majana pisze:

  Pięknie tutaj :) Tak po Waszemu :)
  Uściski i oczywiście będę tutaj częstym gościem:)

 6. Sylwia Skulimowska pisze:

  Beatko jest cudownie!!!!!!!! Bardzo, bardzo mi sie podoba!!! :) Ale zaraz, zaraz muszę zamienić Lawendowe Domy w moim szybkim wybieraniu!! :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

  • Lawendowy Dom pisze:

   Sylwia, mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej korzystać z treści w Lawendowym. Na jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tych zmian, ale jeszcze mam obawy, może przed nowością :) Bardzo Ci dziękuję za wsparcie.

 7. Marcin Jagodziński pisze:

  Trzymam kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *