Mikroblog

Dzień Dziecka? Przez cały rok!

W ten szczególny dzień chcę Was, Drodzy Czytelnicy serdecznie powitać w nowym/starym Lawendowym Domu. Czuję się jak po wielkiej przeprowadzce. Jeszcze sporo kartonów nierozpakowanych. Wciąż się o coś potykam. Przed nami jeszcze kilka kosmetycznych zmian, ale już chcę zaprosić w to nowe miejsce moich najbliższych, czyli Was.

Co nowego?

Podzieliłam wpisy według kategorii. Jest prosto, łatwo i przejrzyście. Jeszcze nie wszystkie wpisy są uporządkowane, proszę bardzo o cierpliwość.

Mikroblog – najświeższe wiadomości, zaproszenia na wydarzenia i trochę kulis mojej pracy. Będziecie zaglądać?

Stali czytelnicy Lawendowego Domu wiedzą, że bardzo lubię obdarowywać Was małymi i większymi prezenami, stąd odzielna zakładka konkursy . Zaglądajcie tam regularnie.

Nasi autorzy – mamy tyle wspaniałych, zdolnych osób w Lawendowym Domu. Niektórzy wpadają na chwilkę, inni rozsiadają się na dobre i zostają na długo. Postanowiłam przedstawiać ich także tutaj, bo jestem z nich bardzo dumna.

Na dole strony będę zamieszczać wybrane artykuły z nowych i archiwalnych wydań magazynu Lawendowy Dom.

Z prawdziwą radością witam na stronie naszego partnera Sante. Mieliśmy okazję poznać się bliżej i okazało się, że nasze życiowe ścieżki zmierzają w tym samym kierunku. Myślę, że dla Was również będzie to ciekawe spotkanie.

Komentarze – część z nich niestety straciłam w wyniku przenosin. Boleję nad tym bardzo. Mam jednak nadzieję, że zasypiecie mnie tysiącem nowych. Umowa stoi?

Czego Wam życzyć w ten szczególny dzień? Niech Dzień Dziecka trwa dla nas cały rok!

Bawcie się dobrze.

Beata

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

witam :))
już dodaję do ulubionych :)) bo będę regularnie zaglądać, tak jak do Lawendowego Domu od kuchni…
życzę wielu, wielu czytelników, wspaniałych internetowych (i nie tylko!!) przyjaciół i tak zwyczajnie wszystkiego dobrego :))
pozdrawiam
Ania z Home Sweet Home

Beatko jest cudownie!!!!!!!! Bardzo, bardzo mi sie podoba!!! :) Ale zaraz, zaraz muszę zamienić Lawendowe Domy w moim szybkim wybieraniu!! :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Sylwia, mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej korzystać z treści w Lawendowym. Na jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tych zmian, ale jeszcze mam obawy, może przed nowością :) Bardzo Ci dziękuję za wsparcie.