Dom i ogród | Slider

Domowe tekstylia z lnu. Nowości 2021 wyszukane w sklepach.

Świat się zachwycił lnem na nowo, a ja zacieram ręce i cieszę się z tego wtórnego powrotu do natury. Len to magia, która cichutko, bezszelestnie wkracza w naszą codzienność. Te z Was, które znają mnie od lat wiedzą, że z lnem mi po drodze. Tym razem weźmy pod lupę lniane tekstylia domowe. Pojawia się coraz więcej niewielkich manufaktur oferujących przepiękne lniane pościele, zasłony, obrusy, ręczniki, serwetki i bieżniki, takich jak np. so linen! sklep do którego warto zajrzeć, aby nacieszyć oczy.

Obrus z falbaną so linen!

Len pojawił się również w tegorocznych ofertach sieciówek co sprawia, że jest odrobinę bardziej przyjazny dla kieszeni. Len znajdziesz w nowej kolekcji H&M Home, Zara Home i w Ikea. Podskoczyłam z radości, gdy zobaczyłam lnianą pościel w ofercie mojej zaprzyjaźnionej Dekorii.

Kompet pościeli lnianej Dekoria.pl

Jak się obchodzić z lnem we wnętrzu

Len jest specyficzny. To chyba jedyny taki przypadek, kiedy tkanina najlepiej wygląda potraktowana po macoszemu, nieco wymęczona i pognieciona. Do lnu nie używam żelazka. Jeśli chcę poprawić jego wygląd i wygładzić zagniecenia, spryskuję go lekko wodą. Len doskonale się łączy z innymi naturalnymi dodatkami. Dlatego tak pięknie się prezentuje we wnętrzach w stylu botanicznym lub boho.

Lniane nowości 2021 wyszukane w sklepach

Poświeciłam nieco czasu na wyszukanie co bardziej smakowitych lnianych kąsków, zerknijcie na poniższy kolaż. Znajdziecie produkty wykonane z tkanin 100% lnianych, ale też świetne mieszanki, które są praktyczne, tańsze, a jednocześnie nadal doskonale się prezentują.

Grafitowa poduszka Zara Home 89,99

Zasłony z roślinnym printem H&M Home

Poduszka z napisem H&M Home 39,99

Lniane ręczniki so linen! 85,00 – 199,00

Pościel w paski H&M Home 279,99

Poduszka z haftem H&M Home 59,99

Komplet lnianych serwetek 39,99 29,90

Obrus z falbaną so linen! 189,00 – 654,00

Narzuta ze spranego lnu Zara Home 699,00

Szlafrok ze spranego lnu H&M Home 149,99

Narzuta, która może też być obrusem H&M Home 199,00

Poszewka na poduszkę z kwiatowym wzorem H&M Home 59,99

Pościel z białego lnu Dekoria.pl 499,00

Poduszka z pasami H&M Home 59,99

Białe zasłony z czarnym obszyciem H&M Home 229,99

Bieżnik w prążki H&M Home 79,99

Grafitowa pościel Ikea 249,00

Ściereczki kuchenne Zara Home

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beato, jestem zaskoczona. Polecasz sieciówki? Wiem, że ładne zdjęcia i tak dalej, ale to nadal chińszczyzna. Jakość tego lnu naprawdę nie powala. Ot, cena adekwatna do jakości. Sorry.