Mikroblog

Dlaczego nie mogę się doczekać lutego?

Slajd1

Życiem rządzą przypadki.  Czasami się nawet zdarza, że są to przypadki wybitnie szczęśliwe, które nakręcają całą sprężynę pozytywnych wydarzeń. Kiedy kilka lat temu rozpoczynałam współpracę z firmą Sante, nie mogłam się spodziewać, że rozwinie się ona tak dynamicznie i pójdzie w tak ekscytującym kierunku. Miniony rok był dla mnie rokiem wielu pozytywnych zmian. Zrzuciłam z pomocą dietetyczki Eweliny Bartniak ze Studia Sante 10 niepotrzebnych kg i nauczyłam się, jak mądrze planować codzienną dietę, by wspierać swoje ciało, zamiast mu szkodzić. Zaczęłam biegać w tempie slow, co jest dla mnie największym zaskoczeniem minionego roku. Ja, klasyczny kanapowiec, wieczorami wskakuję w moje różowiaste buty do biegania i  ruszam na godzinny slow jogging. W dodatku wiem, że wiele z Was poszło za moim przykładem i również truchta i to jest dla mnie mega, mega pozytyw! Oto stoję u progu rozpoczętego właśnie, pachnącego jeszcze świeżością roku 2015 i z ekscytacją patrzę na to, co ma nadejść.  I mam wielką nadzieję, że będziecie w tym aktywnie uczestniczyć. Powstał oto w naszych głowach, Ani Sierpowskiej ze Studia Sante i mojej, pomysł szalony. Chcemy się z Wami spotykać, regularnie, w pięknej, przyjaznej sali Studia Sante. Będziemy jeść zdrowo i pysznie – za ścianą mamy zaprzyjaźnioną kuchnię, więc pysznie będzie na pewno! Od jedzenia się wszystko zaczyna, ale my chcemy rozwijać się w wielu kierunkach. Będziemy rozmawiać o oczyszczaniu, odchudzaniu, o zdrowiu, o sexie, o kobiecości w różnych wymiarach. Chcemy zapraszać gości, którzy wniosą w nasze życie pozytywną energię. Chcemy razem z Wami stworzyć wyjątkowy kobiecy klub. Mega szalony, wesoły, pełen pozytywnych wibracji. Chcemy go tworzyć wspólnie, z Wami. Jeśli jesteście kreatywne w jakiejś dziedzinie, robicie coś wyjątkowego, jeśli znacie kogoś takiego, kontaktujcie się z nami, piszcie, zaczepiajcie na Facebooku.  Jeśli po prostu chcecie z nami raz w miesiącu spędzić wieczór w babskim gronie, potrzebujecie rady, wsparcia, inspiracji, przytulenia lub kopa w tyłek dla odwagi, to jest to właśnie doskonała okazja. To jak, wchodzicie w to razem z nami? Pierwsze spotkanie już na początku lutego, wszystkie szczegóły niebawem tu i na stronach Sante. Do zobaczeniaaaaaa!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Paulina, kobiety mają taką ogromną siłę, nawet o tym czasem nie wiedzą i trzeba się wspierać, wymieniać, pomagać. Na szczęście jest internet i możemy się widzieć codzienie :) Pozdrawiam serdecznie!

Witam serdecznie,
Lubię twój blog. Jeden od najlepszych, wydać że w to wkladasz serce i entuzijazm.
Pozdrawiam,
Mirjana

Bomba!!!! Ja się zapisuję! :) Wprawdzie mam potwornie daleko, ale wierzę że będzie też wersja blogowa i tutaj będę was wspierać i czytać :)