Dlaczego nie mogę się doczekać lutego?

16 stycznia 2015, 13:03 | Mikroblog | 7
Dlaczego nie mogę się doczekać lutego?

Slajd1

Życiem rządzą przypadki.  Czasami się nawet zdarza, że są to przypadki wybitnie szczęśliwe, które nakręcają całą sprężynę pozytywnych wydarzeń. Kiedy kilka lat temu rozpoczynałam współpracę z firmą Sante, nie mogłam się spodziewać, że rozwinie się ona tak dynamicznie i pójdzie w tak ekscytującym kierunku. Miniony rok był dla mnie rokiem wielu pozytywnych zmian. Zrzuciłam z pomocą dietetyczki Eweliny Bartniak ze Studia Sante 10 niepotrzebnych kg i nauczyłam się, jak mądrze planować codzienną dietę, by wspierać swoje ciało, zamiast mu szkodzić. Zaczęłam biegać w tempie slow, co jest dla mnie największym zaskoczeniem minionego roku. Ja, klasyczny kanapowiec, wieczorami wskakuję w moje różowiaste buty do biegania i  ruszam na godzinny slow jogging. W dodatku wiem, że wiele z Was poszło za moim przykładem i również truchta i to jest dla mnie mega, mega pozytyw! Oto stoję u progu rozpoczętego właśnie, pachnącego jeszcze świeżością roku 2015 i z ekscytacją patrzę na to, co ma nadejść.  I mam wielką nadzieję, że będziecie w tym aktywnie uczestniczyć. Powstał oto w naszych głowach, Ani Sierpowskiej ze Studia Sante i mojej, pomysł szalony. Chcemy się z Wami spotykać, regularnie, w pięknej, przyjaznej sali Studia Sante. Będziemy jeść zdrowo i pysznie – za ścianą mamy zaprzyjaźnioną kuchnię, więc pysznie będzie na pewno! Od jedzenia się wszystko zaczyna, ale my chcemy rozwijać się w wielu kierunkach. Będziemy rozmawiać o oczyszczaniu, odchudzaniu, o zdrowiu, o sexie, o kobiecości w różnych wymiarach. Chcemy zapraszać gości, którzy wniosą w nasze życie pozytywną energię. Chcemy razem z Wami stworzyć wyjątkowy kobiecy klub. Mega szalony, wesoły, pełen pozytywnych wibracji. Chcemy go tworzyć wspólnie, z Wami. Jeśli jesteście kreatywne w jakiejś dziedzinie, robicie coś wyjątkowego, jeśli znacie kogoś takiego, kontaktujcie się z nami, piszcie, zaczepiajcie na Facebooku.  Jeśli po prostu chcecie z nami raz w miesiącu spędzić wieczór w babskim gronie, potrzebujecie rady, wsparcia, inspiracji, przytulenia lub kopa w tyłek dla odwagi, to jest to właśnie doskonała okazja. To jak, wchodzicie w to razem z nami? Pierwsze spotkanie już na początku lutego, wszystkie szczegóły niebawem tu i na stronach Sante. Do zobaczeniaaaaaa!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

7 odpowiedzi na “Dlaczego nie mogę się doczekać lutego?”

 1. Paulina Ławińska pisze:

  szkoda, że ja tak daleko mieszkam.. super pomysł ;)

  • Lawendowy Dom pisze:

   Paulina, kobiety mają taką ogromną siłę, nawet o tym czasem nie wiedzą i trzeba się wspierać, wymieniać, pomagać. Na szczęście jest internet i możemy się widzieć codzienie :) Pozdrawiam serdecznie!

 2. mirjana blazevic pisze:

  Witam serdecznie,
  Lubię twój blog. Jeden od najlepszych, wydać że w to wkladasz serce i entuzijazm.
  Pozdrawiam,
  Mirjana

 3. Monika Gonera pisze:

  powiedz ze jestes z Wroclawia!!!!

 4. Joanna Malczewska pisze:

  Bomba!!!! Ja się zapisuję! :) Wprawdzie mam potwornie daleko, ale wierzę że będzie też wersja blogowa i tutaj będę was wspierać i czytać :)

 5. Anna Pryć-Futkowska pisze:

  Bedę z Wami duchem :) Ciało 550 km od stolicy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *