DDTVN – po raz kolejny na planie :)

21 grudnia 2014, 13:06 | Mikroblog | 2
DDTVN – po raz kolejny na planie :)

ddtvn4W sobotę po raz kolejny zapełniłam moje drewniane skrzynie dekoracjami i ruszyłam tuż po siódmej rano na plan DDTVN. Tym razem czekał przygotowany specjalnie dla mnie kącik z fotelami, stolikami i… sztucznym kominkiem zapalanym na pilota :) Magdę Mołek nauczyłam wycinać śnieżynki z papieru, a z Marcinem Mellerem robiliśmy ozdoby na choinkę z masy solnej. Było zabawnie, ciepło i czułam się tam, jak w domu :) Jeśli macie ochotę zobaczyć mój występ, to na tej sronie znajdzecia dwa filmiki. Dziękuję mojemu mężowi za wsparcie, pomoc na planie i zdjęcia, a redakcji DDTVN za zaproszenie.

ddtvn5

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

2 odpowiedzi na “DDTVN – po raz kolejny na planie :)”

  1. Gratuluję! Przepięknie! Wspaniała sceneria:) Taka rozpromieniona jesteś na tych zdjęciach:) filmiki koniecznie zaraz obejrzę!

  2. Muszka pisze:

    Nasza gwiazda:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *