Moja ukraińska przyjaciółka Irina, jest bardzo mądrą kobietą. Tłumaczy rzeczy skomplikowane prostymi słowami, które mają niezwykłą moc – trafiają prosto w serce. Dzisiejszy dzień był dla mnie dowodem na jedną z tez Iriny – w życiu, podobnie jak w przyrodzie, panuje równowaga. Gdy dajesz, zawsze otrzymujesz coś w zamian, zupełnie się tego nie spodziewając. W życiu nie ma miejsca na pustkę. Każde wolne miejsce zaraz się wypełnia, trzeba tylko trochę poczekać.
Pisząc bloga daję Wam cząstkę siebie. Część mojego życia trafia do Was i wraca, wraca w niezwykłych formach. Jedna z czytelniczek napisała mi niedawno: „Dziękuję za tego bloga, dzięki niemu moje dzieci są szczęśliwsze”. Ja też…
Przez to moje pisanie poznaję niezwykłe osoby. Nigdy bym ich nie spotkała, gdyby nie blog. Jedną z nich jest kobieta wyjątkowa, której talent możecie podziwiać m.in. w magazynie „Lawendowy Dom”. To gospodyni rubryki „Laboratorium Flory” i autorka bloga pod tą samą nazwą. Basiu, bardzo Ci dziękuję za Twoją wrażliwość, talent i ciepło. Spójrzcie, co dziś dostałam od tej wspaniałej osoby:

Zajrzyjcie koniecznie do Laboratorium Flory.
Teraz moja kolej, wszak trzeba zachować równowagę. Dziś dotarł do mnie smakowity kalendarz. Tematem przewodnim są desery z różnych zakątków Europy. Znajdziecie w nim dwanaście oryginalnych przepisów zilustrowanych naszymi zdjęciami. Jest to seria limitowana, nie można jej nigdzie kupić, za to można zdobyć w bardzo prosty sposób.

Wystarczy wpisać się w komentarzach na Facebooku w profilu Lawendowy Dom. Sporo tam ciekawostek, nowości i konkursów. Ten profil powstał po to, żebyśmy mieli ze sobą kontakt między kolejnymi wydaniami magazynu.

Czy pamiętacie o konkursach, które zorganizowaliśmy dla Was na łamach magazynu? Piszcie, piszcie, bo czas powoli ucieka. I wiadomość z ostatniej chwili. Biały ciastek osiągnął na aukcji charytatywnej zawrotną cenę 350 zł! Pozdrawiam Was ciepło.

Zdjęcia: Lubo Lipov

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Flora robi cudowne przedmioty… ja jestem zakochana w jej broszkach i wiankach :) A po kalendarz ustawiłam się już na Facebooku :) Piękne zdjęcia~!

Beata, masz mądrą przyjaciółkę, ja też w tym miesiącu wiele dostałam i staram się dawać jeszcze więcej. Mam wrażenie, że dobrzy ludzie się przyciągają i niby to takie proste… :)
pozdrawiam ciepło!

oj… aż się zarumieniłam…
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa… dodają skrzydeł jak nie wiem co!
Ciepłe pozdrowienia z południa przesyłam… ;-))))

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Drzewa ptakom, ptaki drzewom.
W wiewie wiatru płatkom śniegu.
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku;
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.
Niebo ziemi, niebu ziemia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
A gdy wszyscy usną wreszcie
moc igliwia zapach niesie.

Seweryn Krajewski

WESOŁYCH ŚWIĄT…