Wyszukane w sklepach

Zegar retro blue, czyli moje szczęśliwe 27,99!

Przedstawiam dopiero co zawieszony, upolowany dziś przez Lubo zegar w metalowej obudowie w retro stylu. Świetnie wpisuje się w klimat mojej kuchni.

Solidne wykonane no i cena świetna. Aaaaa, wyszukane w Tesco, jakby ktoś pytał. Dostępne w kolorach niebieskim, czerwonym i czarnym. Pasuje, prawda?

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

absolutnie rewelacyjny! koniecznie wybiorę się do Tesco – dziękuję za info :)) właśnie urządzamy nasz nowy dom i taki właśnie zegar bardzo by nam spasował :)
pozdrawiam serdecznie.
M.

Ja chyba też nie wytrzymam, duże tesco mam na wyciągnięcie ręki i wiem, że tam są te zegary … tylko co na to mój mąż ….? może lepiej się wstrzymam :D

ach, … gdyby był kremowy, to bym się nie zastanawiała, byłby jak znalazł, bo czekam z niecierpliwością na prezent urodzinowy – śliczniutkiego kitchenAid’a w kolorze kremowym właśnie (niby tajemnica ale ja i tak wiem :P), może ten czarny zegar by pasował?

Właśnie, zadziwiające podobieństwo, jakby były z tej samej fabryki :)
Dzięki za linka i informację, pozostaje mi jeszcze jakoś przekonać męża :P

Mam i ja:)) Nosiłam się z kupnem od miesięcy, dopiero Twoj wpis mnie zmotywował:)) Jutro maluję kuchnię :)) W końcu musi do zegara pasować:)) Pozdrawiam!