Warsztaty kulinarno-fotograficzne „Jacobs. Baw się kawą”

18 listopada 2014, 11:07 | Warsztaty | 3
Warsztaty kulinarno-fotograficzne „Jacobs. Baw się kawą”

kawyChcecie przepis na udany weekend? To proste! Trzeba zebrać w jakimś miłym miejscu, np. w takim uroczym, bezpretensjonalnym jak studio kulinarne CookUp w Warszawie, no więc nie gubiąc wątku, trzeba w tym miejscu zebrać dużo, powtarzam duuuużo cudownych, uśmiechniętych, pozytywnie nakręconych dziewczyn. Dodać do tego jakiegoś Pana, a do smaku kawę, niewyobrażalnie dużo aromatycznej kawy ze śmietaną, kremami, likierami, syropami, migdałami, czekoladami i innymi dodatkami. Zamknąć to wszystko szczelnie na dwa dni, potrząsnąć od czasu do czasu i przyjmować regularnie po dużym hauście.  Tak właśnie mniej więcej to wyglądało podczas ostatniego weekendu, kiedy to Lawendowy Dom miał przyjemność gościć w uroczych wnętrzach CookUp i prowadzić warsztaty kulinarno-fotograficzne w ramach akcji „Jacobs. Baw się kawą”.

warsztaty JACOBS_12

warsztaty Jacobs_17

warsztaty JACOBS_22

warsztaty Jacobs_23

warsztaty Jacobs_14  warsztaty Jacobs_18

warsztaty Jacobs_19

warsztaty Jacobs_21

Nie mogło się obyć bez gościa specjalnego. Drugiego dnia dołączyła do nas Ania Starmach, która z kawy potrafi wyczarować bajkowe smaki.

warsztaty Jacobs_9Było intensywnie, pracowaliśmy w warunkach studyjnych i plenerowych. Podczas warsztatów powstały niesamowite zdjęcia, które wspólnie oglądaliśmy i ocenialiśmy. Bardzo dziękuję za energetyczny, mega pozytywny czas. Szczególnie gratuluję uczestniczkom warsztatów, które dały z siebie wszystko, co widać na zdjęciach.

warsztaty

Dziewczyny, jestem z Was dumna!

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

3 odpowiedzi na “Warsztaty kulinarno-fotograficzne „Jacobs. Baw się kawą””

  1. Zdjęcia są bajeczne, nabrałam ochoty na kawę z bitą śmietaną i ciasteczkami korzennymi. Pycha!

  2. Było fantastycznie! Bardzo się cieszę, że miałam okazję Cię poznać :) gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
    Aneta

  3. Kuchnia Ilony pisze:

    Dlaczego ta Warszawa tak daleko :( Super zdjęcia,a zabawa (praca) do pozazdroszczenia.
    Ściskam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *