Warsztaty

Warsztaty kulinarno-fotograficzne „Jacobs. Baw się kawą”

kawyChcecie przepis na udany weekend? To proste! Trzeba zebrać w jakimś miłym miejscu, np. w takim uroczym, bezpretensjonalnym jak studio kulinarne CookUp w Warszawie, no więc nie gubiąc wątku, trzeba w tym miejscu zebrać dużo, powtarzam duuuużo cudownych, uśmiechniętych, pozytywnie nakręconych dziewczyn. Dodać do tego jakiegoś Pana, a do smaku kawę, niewyobrażalnie dużo aromatycznej kawy ze śmietaną, kremami, likierami, syropami, migdałami, czekoladami i innymi dodatkami. Zamknąć to wszystko szczelnie na dwa dni, potrząsnąć od czasu do czasu i przyjmować regularnie po dużym hauście.  Tak właśnie mniej więcej to wyglądało podczas ostatniego weekendu, kiedy to Lawendowy Dom miał przyjemność gościć w uroczych wnętrzach CookUp i prowadzić warsztaty kulinarno-fotograficzne w ramach akcji „Jacobs. Baw się kawą”.

warsztaty JACOBS_12

warsztaty Jacobs_17

warsztaty JACOBS_22

warsztaty Jacobs_23

warsztaty Jacobs_14  warsztaty Jacobs_18

warsztaty Jacobs_19

warsztaty Jacobs_21

Nie mogło się obyć bez gościa specjalnego. Drugiego dnia dołączyła do nas Ania Starmach, która z kawy potrafi wyczarować bajkowe smaki.

warsztaty Jacobs_9Było intensywnie, pracowaliśmy w warunkach studyjnych i plenerowych. Podczas warsztatów powstały niesamowite zdjęcia, które wspólnie oglądaliśmy i ocenialiśmy. Bardzo dziękuję za energetyczny, mega pozytywny czas. Szczególnie gratuluję uczestniczkom warsztatów, które dały z siebie wszystko, co widać na zdjęciach.

warsztaty

Dziewczyny, jestem z Was dumna!

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *