Miejsca | Podróże

Trzy kolory. Czerwony.

No dobrze, za nami rozgrzewka, dziś czas na gorące, czerwone konkrety.

Mam nadzieję, że zamydlę Wam oczy i zmylę Wasze bystre umysły.

No i obiecana nagroda, której już zazdroszczę zwycięzcy.

Zdjęcia: Beata i Lubo Lipov

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twardy orzech do zgryzienia.
Słoneczko grzeje, ale na plaży siedzicie sobie w polarach; więc to na pewno nie jest jakieś ciepłe morze. Jakoś za szczegółowe te podpowiedzi, żeby można było zgadnąć – trzeba będzie strzelać.

Niemcy, miasteczko Banzin – tak myślę.
Chociaż ta skrzynka pocztowa, puszka zupy, ten Atlantic Pub i jeszcze te wiatraki kojarzą mi się z Atlantic City w USA.

Kabamaigo, mnie też się to skojarzyło prócz tego puszka zupy, do tego pasiasta bluzeczka Córeczki wraz z parawanem(?) przywodzi na myśl część flagi USA :)
Kolory flagi to biały,czerwony i niebieski.

szczerze? nie mam pojęcia. nawet nie jestem w stanie myślec, patrząc na te fenomenalne zdjęcia. as takie piękne…

Typowa skrzynka pocztowa z napisem U.S. Mail approved by the postmaster general. Puszka zupy Campbell's – dobrze znanego amerykańskiego producenta zup w puszkach, z główną siedzibą w New Jersey. Również wiatrak, początkowo mylący "bo to przecież symbol Holandii" jest tutaj podpowiedzią. To właśnie w Stanach Zjednoczonych najszybciej dziś przybywa elektrowni wiatrowych (ulgi podatkowe na tego typu inwestycje oraz wsparcie finansowe państwa). Trzy kolory flagi Stanów Zjednoczonych: biały, niebieski i czerwony. Gdzieś nad Atlantykiem…Także moje śledztwo wskazuje na Stany Zjednoczone…Wschodnie wybrzeże…New Jersey. Piaszczyste plaże…więc może Ocean City uznawane za najlepszą letnią rodzinną miejscowość wypoczynkową. Być może wiedziałaś coś o tym i dlatego tam się znalazłaś z rodzinką :)y

skrzynka pokazuje że to Stany :) Oj tez bym się przejechała, oboje sie juz trochę stęskniliśmy, choc moze za innym nieco rejonem :)

pozdrawiam!

bardzo podoba mi się konwencja Twoich wakacyjnych wspomnień, ujętych w niezwykle błyskotliwą formułę konkursu – muszę szczerze pogratulować!

pozdrowienia
monika z jamama.blox.pl
:)))