Miejsca | Podróże

Trzy kolory. Biały.

Rozpakowałam wszystkie walizki. Rozwiesiłam kolejne pranie. Uprasowałam dwie białe bluzki na jutrzejszy dzień i wyciągnęłam z szafy dwie pary zapomnianych przez wakacje lakierków moich córek. Teraz podgryzam kaloryczne bomby pod różną niewinną postacią i przeglądam wakacyjne zdjęcia.

Wróciliśmy dzisiaj, w nocy. O czwartej nad ranem ułożyłam w łóżkach moje na wpół śpiące dzieci. Jak dobrze być już w domu.

Zapraszam Was do zabawy. Przez trzy kolejne dni pokażę Wam kilka migawek z naszych wakacji. Spróbujcie odgadnąć, gdzie nas w tym roku rzucił los. Ostrzegam, będę Was z premedytacją ciągnąć na manowce wyobraźni.
Spośród tych osób, które podadzą prawidłową odpowiedź wyłonię drogą losowania jednego zwycięzcę. Jak zwycięzca, to i nagroda oczywiście. Będzie, a właściwie już jest, a pokażę ją jutro. Zakończenie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy w poniedziałek, 6 września, w moje imieniny.

Zdjęcia: Beata i Lubo Lipov

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mam wrażenie, że to Uznam po niemieckiej stronie – też bardzo lubię tam jeździć. Jak pokażesz molo, to na pewno zgadnę, jaka miejscowość ;)