Ogród | Wnętrza

Szalone pomysły na drewniane skrzynki we wnętrzach. Odważysz się?

skrzynki po owocach

Zamiast tapczanu skrzynki? Czy to nie szaleństwo? Być może, ale drewniane skrzynki dają możliwość niezliczonych aranżacji. Są solidne, mają poręczne wymiary i można je dowolnie łączyć. Łóżko, pojemnik, stolik, szafka, regał, ogrodowy pomocnik – sporo tego uzbierało się w Lawendowym Domu.

skrzynki na owoce_3

Nawet przy łóżku zamiast nocnej szafki mam skrzynkę pomalowaną na błękitno i bardzo ją lubię. Czy skrzynki sprawdzają się we wnętrzach? Kiedy rok temu przyjechaliśmy do domu samochodem wypełnionym po dach skrzynkami, wiedziałam, że będzie ciekawie, że wykombinujemy z nich różne fajne rzeczy do naszego domu. Mam nadzieję, że Was trochę zainspirowałam :) Miłego dnia!

skrzynki po owocach_2

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uwielbiam te skrzynki.. ostatnio zastanwaiam sie czy kosze które mam w łazience( podobnej wielkosci ) nie zamienic na skrzynki pomalowane na biało :D

Przyłączam się do pytania Joanny: gdzie można wypełnić samochód skrzynkami? Łóżko jest rewelacyjne! Pozdrawiam :-)

My zorganizowaliśmy to tak: wyszukaliśmy przez internet ogłoszenia sprzedam skrzynki po owocach najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Umówiliśmy cenę i ilość i pojechaliśmy po odbiór. Dużo sadowników pozbywa się drewnianych skrzyń, bo przechodzą na lżejszy plastik. Inna metoda, to dogadanie się z jakimś sprzedawcą na bazarze, targu. Zazwyczaj bez problemu zgadzają się sprzedać kilka skrzynek.

Lubię Wasze pomysły. Są nietuzinkowe i bardzo ciekawe. Do tego piękne zdjęcia. :)
Ślicznie musicie mieć w domu :)
Pozdrowienia