Moda i uroda

Stylizacja z dżinsową kurtką i spódnicą maxi.

Kurtka dżinsowa stanowi żelazną bazę mojej garderoby od lat. To ciuch uniwersalny, na każdą porę roku. Klasyczna dżinsówka pasuje zarówno to typowo sportowych zestawów, jak i do stylizacji bardziej eleganckich. W tym sezonie postawiłam na model z dżinsu w odcieniu ciemnego granatu. Szukając kurtki dla siebie zwracałam uwagę przede wszystkim na długość. Zależało mi na kurtce sięgającej talii, nie dłuższej.

Taka długość doskonale wygląda z wszelkimi sukienkami i spódnicami, pełniąc rolę niezobowiązującego żakietu. Moja uszyta jest z elastycznego materiału, zapewniającego wygodę i swobodę ruchów. Zestawiłam ją z wygodną spódnicą maxi zakończoną szeroką falbaną. Bogaty wzór tkaniny, z której została uszyta super się komponuje z minimalistyczną kurtką.

kurtka H&M| spódnica Mango

siodło Nowak Center

Zdjęcia Kacper Budziłowski Aparaty Dwa

Na zdjęciach cierpliwy jak zawsze Nikiel i ja ;)

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *