Stylizacja z dżinsową kurtką i spódnicą maxi.

9 lipca 2018, 18:43 | Moda i uroda | 0
Stylizacja z dżinsową kurtką i spódnicą maxi.

Kurtka dżinsowa stanowi żelazną bazę mojej garderoby od lat. To ciuch uniwersalny, na każdą porę roku. Klasyczna dżinsówka pasuje zarówno to typowo sportowych zestawów, jak i do stylizacji bardziej eleganckich. W tym sezonie postawiłam na model z dżinsu w odcieniu ciemnego granatu. Szukając kurtki dla siebie zwracałam uwagę przede wszystkim na długość. Zależało mi na kurtce sięgającej talii, nie dłuższej.

Taka długość doskonale wygląda z wszelkimi sukienkami i spódnicami, pełniąc rolę niezobowiązującego żakietu. Moja uszyta jest z elastycznego materiału, zapewniającego wygodę i swobodę ruchów. Zestawiłam ją z wygodną spódnicą maxi zakończoną szeroką falbaną. Bogaty wzór tkaniny, z której została uszyta super się komponuje z minimalistyczną kurtką.

kurtka H&M| spódnica Mango

siodło Nowak Center

Zdjęcia Kacper Budziłowski Aparaty Dwa

Na zdjęciach cierpliwy jak zawsze Nikiel i ja ;)

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *