Moda i uroda

Stylizacja z niebieską sukienką. Spacer z córką :)

Niebieska sukienka to zdecydowany must have tego sezonu. Niebieski rządzi każdego lata, prawdopodobnie dlatego, że doskonale komponuje się ze skórą smagniętą słońcem no i doskonale wygląda w wakacyjnych stylizacjach. Niebieski niejedno ma imię. Wystarczy spojrzeć w błękit nieba i niezliczone odcienie niebieskości w morzu, jeziorach i rzekach. Lubię różne odcienie tego koloru i wybieram je w zależności od pory roku i nastroju. Dziś przedstawiam na łamach Lawendowego Domu sesję szczególną, bo tym razem zaprosiłam do współpracy moją najstarszą córcię.

To było super doświadczenie – od przygotowywania naszych stylizacji, po wspólne pozowanie. W otoczeniu wilanowskiego parku snułyśmy się w naszych błękitach doskonale się przy tym bawiąc.

sukienka z wiązaniem w pasie – Tatuum, sukienka z falbaną – second hand, brązowe koturny – U.S.Polo ASSN, niebieskie koturny – Sarenza

Zdjęcia debiutujący w tej roli Kacper Budziłowski – AparatyDwa

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *