Moda i uroda

Retro, czy z pazurem?

spódnica_5

Szara skromna spódnica może być gorąca. Nie sądzicie? Dwa różne style, jedna spódnica. Sama nie wiem, w którym wydaniu czuję się lepiej. Zaczynamy od stylu retro.

spódnica_4

toczek

Wełniana spódnica z dwóch kół – Mokkafiveoclock

Amarantowy toczek z filcu – U modystki

Kardigan – second hand

Torebka łączona z trzech gatunków skóry – Aldo

Zamszowe buty – Venezia

Skórzane rękawiczki do łokcia – Allegro

Szal – Bata

A teraz coś z pazurem, w czym czułam się świetnie, nie wspomnę o komentarzech przechodniów, które padały podczas sesji :)

spódnica_11

Bluza z dalmatyńczykiem – Stradivarius

Zamszowa torebka – Zara

Skórzana ramoneska – Bershka

Buty z ćwiekami – kupione w Paryżu

spódnica_9 spódnica_10

(zdjęcia: Kora Bułanow)

 

avatar Beata Lipov

Dziennikarka, zawodowo piszę i fotografuję. Na zamówienie urządzam wnętrza, przeprowadzam metamorfozy, robię coś z niczego, inspiruję i motywuję kobiety, prowadzę warsztaty kulinarne, craftowe i fotograficzne. Założyłam i niezmiennie z przyjemnością piszę blog Lawendowy Dom.

Zapraszam

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oba zestawy piekne. Ale tobie stanowczo ładniej w nowoczesnym wydaniu .. i chociaż młoda jestes to w tym nowoczesnym looku jeszcze młdosza ;)

Pani Beato, w obu stylizacjach wygląda Pani rewelacyjnie :) Mi bardziej podoba się retro, może to Pani dom i otoczenie sprawiają, ze w takim wydaniu wygląda Pani naturalnie :) Gratuluję sesji :)

Naprawdę świetna stylizacja, zastanawiałam się poważanie nad uszyciem spódnicy z dwóch kół i teraz nie mam żadnych wątpliwości! Pozdrawiam serdecznie!

iglainitkaiza.blogspot.com